У Тернополі вандалів ловитимуть за допомогою камер відеонагляду

У Тернополі вандалів ловитимуть за  допомогою камер відеонагляду, Ірина Герман

На мікрорайоні “Дружба” в рамках міського проекту безпеки встановлять 17-ть унікальних камер відеонагляду.

Джерело: Про це написав на своїй сторінці Facebook депутат тернопільської міської Ради Віктор Генсерук.

Дослівно. “У допомогу пильним тернополянам — за підтримки мерії будемо встановлювати унікальні камери відеонагляду, здатні розпізнавати номери автомобілів. Загалом на “Дружбі” буде встановлено 17 камер”, - написав Віктор Генсерук.

Депутат закликав тернополян активніше знайомитися з сусідами та спільно дбати про безпеку дворів та будинків.

“Безпечна Дружба” - це безпечний Тернопіль. І пам’ятаймо — найкраще про безпеку дому і двору подбають сусіди. Тому треба знайомитися, хто не знайомий, дружити і спільно виявляти порушників, а відеокамери допоможуть ефективніше відловлювати вандалів та руйнівників”, - написав Віктор Генсерук.

Нагадаємо. Згідно останнього муніципального опитування проведеного соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту (США) Тернопіль оцінюється його мешканцями, як одне з найбільш безпечних міст України. Однією з причин є ефективна система відеонагляду, котра дозволяє виявляти і запобігати правопорушеннями. Віктор Генсерук, депутат міської ради, відомий, як один з найбільших лобістів розширення системи відеонагляду у Тернополі, зокрема на мікрорайоні “Дружба”.

відеонагляд камери відеоспостереження Генсерук депутат Дружба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі