Медики кинули мертву жінку прямо в під'їзді, бо перелякалися коронавірусу (ВІДЕО, 18+),

Медики кинули мертву жінку прямо в під'їзді, бо перелякалися коронавірусу,  , Георгій Шевчук

Шокуючий випадок стався у сусідній області: у Рівному тіло померлої жінки пів дня лежало прямо в під'їзді будинку на вулиці Соборній, забрати його остергіалися усі служби.

Як інформує "ТСН", у 71-річної пенсіонерки була підозра на коронавірус і тому жодна служба не ризикнула транспортувати її тіло в морг.

Про це повідомив син покійної на гарячу лінію телеканалу Рівне 1.

"Олег розповів, що його матері стало погано. Рідні викликали швидку допомогу, але, на жаль, медики прибули надто пізно і врятувати вже не змогли пенсіонерку. Вона померла під час транспортування в машину швидкої допомоги. Лікарі винесли її тіло з машини та просто залишили біля сходів у під'їзді, де вона пролежала п'ять годин", - йдеться в повідомленні.

Зрештою родичі самі занесли тіло покійної жінки у квартиру. Син пенсіонерки на цей момент спілкується з адвокатами, щоб знайти та покарати винних.

Є припущення, що жінка померла від інсульту. Сімейний лікар написав у висновку про підозру на коронавірус, хоча син каже, що жодних ознак у неї було. Через сумнівний діагноз всі служби відмовлялися доставити тіло жінки в морг.

Заступник головного лікаря Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олег Ушкевич в коментарі телеканалу зазначив, що швидка не здійснює транспортування трупів, бо це не є їхньою юрисдикцією.

Тіло_мертвої_жінки під'їзд коронавірус медики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі