• Головна
  • У Тернополі зловмисник пограбував вихованця дитячого будинку
12:20, 21 серпня 2020 р.

У Тернополі зловмисник пограбував вихованця дитячого будинку

До співробітників Тернопільського відділу поліції звернулася вихователь дитячого будинку, що невідомий зловмисник відкрито викрав у дев’ятирічного вихованця мобільний телефон.

Як зазначають на сайті Нацполіції, що хлопчик грався поблизу одного з будинків по вулиці Євгена Коновальця, як дорослий чоловік підійшов до нього і вирвав з рук мобільний. Перелякана дитина кинулася за допомогою до вихователя та інших вихованців дитячого будинку, і старші діти змогли вистежити, куди подався грабіжник. Це допомогло поліцейським оперативно затримати зловмисника.

Нині 35-річний лиходій перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому підозри за частиною 2 статті 186 ККУ та обрання запобіжного заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячий_будинок #пограбування #мобільний_телефон
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"З 1 вересня ця категорія чоловіків повністю втратить бронювання, ТЦК готує заходи для вилову": їх жде мобілізація і війна
Оголошення