Міських депутатів об’єднав принцип «Тернопіль понад усе»

Міських депутатів об’єднав принцип «Тернопіль понад усе», Ірина Герман

Андрій Грицишин очолив фракцію партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість» у міській раді в Тернополі.

У міський раді Тернополя створили фракцію політичної партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість». Очолив фракцію депутат міської ради Андрій Грицишин. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«У міській раді депутати об’єдналися заради майбутнього розвитку Тернопільської громади. Об’єдналися у фракцію партії «Порядок. Відповідальність. Справедливість. І я маю за велику честь очолити цю фракцію», - повідомив депутат.

За його словами, депутати об’єдналися заради майбутнього розвитку Тернопільської громади у команді діючого мера Сергія Надала.

«Нас об’єднала Програма розвитку Тернополя в команді діючого міського голови Сергія Надала та принцип «Тернопіль понад усе». Цим принципом я та мої колеги керувалися протягом останніх п’яти років депутатської діяльності. За цим принципом будемо працювати й надалі», - написав Андрій Грицишин.

Також депутат повідомив, як має працювати депутат, який представляє партію «Порядок. Відповідальність. Справедливість».

«Це щоденна робота у своєму будинку, своєму дворі, своєму мікрорайоні. Бо міський депутат має вирішувати в першу чергу господарські питання. Це Вміння слухати громаду і працювати для людей. Тоді насправді буде у Тернополі та Україні Порядок. Відповідальність та Справедливість», - підсумував лідер фракції «Порядок Відповідальність. Справедливість» у міській раді Тернополя.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Грицишин заявив, що місцевий обранець має жити і працювати за принципом: «Тернопіль понад усе». За його словами, у цих трьох словах закладена формула справжнього місцевого депутата, який працює на свою громаду.

Порядок_Відповідальність_Справедливість партія фракція Грицишин Андрій_Грицишин,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі