Андрій Грицишин: Місцевий депутат має бути незалежним від загальноукраїнських “партійних босів”

Андрій Грицишин: Місцевий депутат має бути незалежним від загальноукраїнських “партійних босів”, Григорій Андрощук

Про це зараз варто подумати кожному, хто буде зараз йти під розкрученими “партійними брендами” до місцевих рад.

Джерело: Таку думку висловив на своїй сторінці Facebook депутат тернопільської міської Ради Андрій Грицишин.

Дослівно. “Місцевий депутат має бути незалежним від загальноукраїнських “партійних босів”. У місцевій раді більше конкретних господарських питань: де взяти кошти на ремонти доріг, чим заплатити вчителям, коли держава не перерахувала субвенцію. Тут нема політики, коли можна багато говорити і нічого не робити ”, - написав Андрій Грицишин.

Андрій Грицишин підкреслив, що головним принципом депутата міської ради мають бути інтереси самої громади.

“Тернопіль понад усе!” - цим принципом я та мої колеги керувалися протягом останніх п’яти років депутатської діяльності. Міська рада — це місце конструктивного діалогу. Тут нема місця політичним ток-шоу та порожнім обіцянкам. Депутатський корпус має працювати спільно з міським головою в інтересах громади”, - зазначив Андрій Грицишин.

На думку міського обранця, потрібно вчитися мати власну позицію, яка може бути відмінною від планів “партійних босів у Києві”, якщо йдеться про інтереси людей.

“Тут маєте навчитися сказати “ні”, якщо хтось “з Києва” попросить влаштувати “шоу”. Тут маєш вчитися слухати у першу чергу людей і працювати для них”, - зауважив міський депутат.

Підсумовуючи, Андрій Грицишин закликав усій претендентів на мандат депутата поважати виборця.

“Поважайте виборця. Говоріть про себе і свої справи, а не намагайтеся прикритися за авторитетом “національного політика”, якому, цілком можливо, Тернопіль байдужий”, - написав він.

Грицишин депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі