«Ручний сайт “Батьківщини” черговий раз пробує сформувати загальну думку, що всі, окрім них, – «надалівські», – Олексій Станько

Сайт, яке має пряме відношення до партії «Батьківщина» у Тернополі, продовжує обливати брудом усіх, хто виявив бажання балотуватися до міської ради.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько. – Ручний сайт «Батьківщини» сьогодні, у таке велике свято для українців, черговий раз пробує сформувати загальну думку, що всі, окрім них «надалівські». Ось тільки не шановні забули, що у міській раді фракція «Батьківщини» припинила свою діяльність та повним складом увійшла у новостворену в корінь надаловську фракцію «Порядок, Відповідальність, Справедливість» з однойменною назвою новоствореній партії експосадовця ТМР (Олександра Смика) яка публічно підтримує діючого міського голову Тернополя.

Мабуть, відверті кавування заступника міського голови Леоніда Бицюри та голови міської організації старої та прогнилої партії «Батьківщина» у кафешках міста таки дають свої плоди. Мабуть, «партійна еліта» Батьківщини забула, як синхронно її представники у міській раді Тернополя підтримували рішення дерибану земель та «забудови зелених зон» міста... та про це трішки згодом. Ще раз дякую за стабільний ріст мого рейтингу. А для всіх ярих прихильників міського голови, бруківки та постійної брехні - оберіг в стрічку, написав Олексій Станько.

Станько БЮТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі