Фітнес-центри на карантині: що кажуть тернополяни про посилення обмежень (ВІДЕО)

Закрити фітнес-центри та спортзали – це одне з обмежень для регіонів, які потрапили до "помаранчевої" карантинної зони. Тернопіль – один з них. Тому спортивні заклади в місті мали б припинити свою роботу. Та що про таке рішення Уряду думають працівники цих закладів і чи готові знову закритися на карантин?

Як зазначає фітнес-іструкторка Інна Курташ, у сюжеті Т1 Новини, що не готова знову сидіти вдома без роботи. Більше того, каже, що перша хвиля, весною, якраз була в сезон активного відвідування залів, а тепер осінню, коли також є певний пік роботи, знову може бути те ж саме. Тож, є ймовірність того, що працівники спортивних закладів знову залишаться без роботи.

Тренерка розповідає, з березня по червень заняття проводила лише в онлайн-режимі. Останні ж декілька місяців Інна знову тренувала людей в залі. Проте, запевняє, з дотриманням всіх карантинних правил. Додає, це було легко, адже влітку і відвідувачів суттєво менше.

До слова, що не лише фітнес-клуби та спортзали мають бути закритими у Тернополі. Обмеження "помаранчевої" зони стосуються і роботи громадського транспорту, планових госпіталізацій в лікарні, роботи літніх дитячих таборів. Тернополяни ж до нових обмежень не готові. У  соцмережах люди скаржаться на те, що неможуть добратись вчасно на роботу через те, що маршрутки їздять напівпопрожні, і не беруть людей понаднорму. Люди, з якими спілкувалася знімальна група Т1, мають різні погляди на ситуацію.

Додамо, й те, що окрім Тернополя до "помаранчевої" зони потрапили такі міста, як: Хмельницький, Харків, Львів, Ужгород та ще понад три десятки інших населених пунктів.

помаранчева_зона зонування фітнес_клуб заборона пасажири
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі