Тернополянка отримала нагороду премії "Мама року"

Найрідніша на всьому білому світі жінка – це рідна мама. Так ладна сказати більшість людей. Адже саме мама підтримає у будь-яку скрутну хвилину, а у найсвітліші часи радітиме просто через те, що щасливі її діти.

І дійсно, матуся – це найкраще, що може спіткати людину в нашому барвистому світі, не залежно від того, чи це ще маленька дитина, чи вже дорослі та успішні син або донька.

А за теперішніх часів матері не лише піклуються про діток, не лише підтримують своїх чоловіків у всіх їхніх починаннях, але ще й самі будують кар’єру, створюють і покращують щонайрізноманітніші проекти. І як же їм лише вдається усе це встигати?

Лінія магазинівEVA вирішила нагадати про неоціненний і прекрасний материнський подвиг. І щоб підтримати кожну матусю на її життєвому шляху, вже вшосте провела Всеукраїнський конкурс історій, що відбувся в рамках премії «Мама Року». Серед переможниць є і мама з Тернополя.

21 серпня у тернопільському ресторані «Оскар» відбулося нагородження переможниці премії «Мама року». Цьогоріч переможницями у різних категоріях стали 13 матусь з різних куточків України, зокрема в номінації «Мій дім – моя EVA» перемогла тернополянка Людмила Конотопченко - вольова та вродлива жінка, чий син залишив історію про свою маму на сайті mamaroku.eva.ua.

Історія «Мій найбільший фанат і найкращий друг» приємно вразила українців, подарувавши їм не лише зворушливі миттєвості співпереживання, але й наснагу для власних звершень.

«Це взагалі була ініціатива мого сина – написати про мене історію»,- зізнається Людмила. – «Ми хотіли розповісти, що сучасна жінка не лише ходить на роботу чи доглядає за дітьми, але й має свої хобі та інші захоплення, що сприяють саморозвитку. І що все це можна поєднати.

Ми писали із сином разом. За дві хвилини до 00:00 останнього дня встигли зареєструватися у конкурсі».

Пані Людмила у компанії EVA працює з 2017 року. А вже у 2019 році стала керівницею цілого магазину. Своїм прикладом вона готова надихати інших жінок-матерів.

«Усі вболівали, всі мої колеги і персонал магазину. І всі раділи, коли дізналися, що перемога дісталася мені»,- розповідає Людмила, вона відразу дає поради матусям щодо конкурсу, який відбуватиметься вже наступного року. –«Не потрібно соромитися, тримати в собі, просто сісти і написати свою історію, наповнену емоціями. Які би обставини не були, слід це зробити, аби просто відчути себе жінкою. Конкурс сприяє цьому якнайкраще».

Сину Людмили, Вадиму, 11 років. Перед офіційною церемонією нагородження мами він також поспілкувався із журналістами.

«Так, я просто сів за стіл, взяв ручку і почав писати. Писав про маму-тренера»,- Вадим розповів, що займається флорболом, як і його мама, яка час від часу замінює тренера і в нього на тренуваннях. – «Вона відрізняється від просто мами. На тренуваннях вона більш зосереджена».

На церемонії нагородження усі були вражені до глибини душі приємною материнською енергетикою пані Людмили, а стильний образ, створений професіоналами-візажистами компанії EVA зачарував присутніх, слугуючи прекрасним стимулом і собі брати участь у конкурсі або ж залучати рідних матусь.

«Я вболівав за неї дуже-дуже», - розповідає син Вадим, не стримуючи емоцій. – «Вона це заслужила».

І дійсно наші матері ніколи нічого не вимагають вобмін за свою самовіддану любов та свою безкорисну турботу, але незаперечним і святим у своїй безумовності є той факт, що вони заслужили нашої уваги, нашої підтримки і нашого захоплення!

Тернополянка отримала нагороду премії "Мама року", фото-1


За шість років існування премія «Мама Року» знайшов відгомін у серцях десятків тисяч прихильників, більше 3000 історій про щасливе і сповнене любові материнство взяло участь у премії. 75 мам здобули перемоги в різних номінаціях. Стати переможницею премії можете і ви або ваша матуся. Долучайтеся до участі в наступному році й успіху вам та натхнення!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі