Куди перенесли міський травмпункт після перепрофілювання лікарні "швидкої" в госпіталь (ВІДЕО)

Через значне зростання кількості хворих на ковід, міська лікарня швидкої допомоги до 30 серпня "перекваліфіковується" у госпіталь – тут розгорнули 135 ліжок для пацієнтів.

Про це повідомив очільник медзакладу Ярослав Чайківський в інтерв’ю Файному місту. З 1 вересня тут планують відновити звичний графік роботи. Наразі ж за профільною допомогою містяни зможуть звернутися в інші лікувальні заклади міста.

"На базі нашого лікувального закладу функціонував травмпункт, – розповідає Чайківський. – Відділення з надання допомоги по хірургії та травматології з 18 серпня переведені: хірургічне відділення – у міську лікарню №2 (вул. Романа Купчинського,14, телефон реєстратури: (0352) 26-81-97, яка прийматиме хворих впродовж 7 днів на тиждень, травматологія – на базі Університетської лікарні (вул. Клінічна, 1, телефони приймального відділення: (0352) 23-63-12, (0352) 23-58-84) . Нагадаємо, за інформацією міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом, станом на 25 серпня в лікарнях Тернополя – 104 хворих ковідом. У міській лікарні швидкої допомоги –92, з них 90 – тернополяни. 8 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 8 – на кисневому концентраторі. 28 пацієнтів у лікарні – з підозрою на коронавірус.

У Тернопільській міській дитячій лікарні станом на 10 годину 25 серпня – 7 хворих з підтвердженим COVID-19. 5 пацієнтів у лікарні – з підозрою на коронавірус. Тернопільська міська лікарня №3 також тепер приймає пацієнтів із коронавірусною хворобою. Станом на ранок 25 серпня у медзакладі перебуває 5 хворих. 3 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 12 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.

коронавірус пандемія госпіталь травмпункт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі