• Головна
  • Український додаток вийшов на перше місце, випередивши TikTok і Netflix
16:01, 26 серпня 2020 р.

Український додаток вийшов на перше місце, випередивши TikTok і Netflix

Додаток Reface від українських розробників, який замінює обличчя на гіфках і відео, вийшов на перше місце в американському AppStore в категорії "Розваги".

Про це з посиланням на CTO RefaceAI Олеся Петріва повідомляє ain.ua. Додаток випередив такі сервіси, як TikTok, Netflix, Hulu, Disney + та інші. Крім того, Reface посів друге місце в категорії всіх безкоштовних додатків (Overall Free apps) в американському AppStore, випередивши YouTube, Gmail, Instagram і Facebook Messenger.

Reface (раніше називався Doublicat) - це один з проектів українського стартапу RefaceAI, який заснували Роман Могильний, Олесь Петрів і Ярослав Бойко в 2011 році. Офіс розробки RefaceAI знаходиться в Києві. RefaceAI розвиває технологію заміни обличь на фото або відео зі збереженням міміки.

За словами розробників, на відміну від інших додатків для заміни осіб, вони не використовують CGI або 3D-моделювання. Технологія заснована тільки на AI, в його основі лежить метод машинного навчання GAN (Generative Adversarial Network)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#додатки #застосунки #рейтинг
live comments feed...