Запрошуємо молодь до участі у всеукраїнському освітньому онлайн проєкті Відкритий Університет Реформ!

До уваги студентів університету! Повідомляємо Вам про конкурсний відбір на участь у всеукраїнському освітньому онлайн проєкті Відкритий Університет Реформ!

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це 3-місячний освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про реформи та долучитися до їх втілення. ВУР відбудеться в режимі онлайн для учасників зі всієї України.

Програма проєкту включає лекції про реформи від провідних експертів, практичні заняття з покращення навичок проєктного менеджменту, фандрейзингу, риторики тощо. Також учасники проходять стажування в організаціях громадянського суспільства та реалізовують власні проєкти про реформи. Спікерами ВУР стають провідні фахівці, що мають значний досвід у впровадженні змін – члени громадських організацій, народні депутати, міністри, представники органів державної влади. До прикладу, Уляна Супрун, Валерій Пекар, Олександр Стародубцев, Богдан Логвиненко, Павло Шеремета, Ярослав Юрчишин, Мустафа Найєм, Зураб Аласанія.

Перший набір до Відкритого Університету Реформ відбувся в 2015 році. З того часу набори ВУР відбуваються двічі на рік. Випускниками ВУР стали понад 400 учасників. Багато з них сьогодні працюють в громадському секторі, органах державної влади, міжнародних проєктах та організаціях.

До участі запрошуються студенти або випускники зво до 25 років, які бажають більше дізнатися про реформи та долучитися до їх втілення. Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Участь у проєкті є безкоштовною.

Дедлайн подачі анкет: 08.09.2020. Подати анкету на участь можна за посиланням: https://cutt.ly/Ed24eHn.

Більше інформації Ви зможете знайти за цим посиланням https://cedem.org.ua/events/vidbir-na-vur-12/

Проєкт реалізовується Центром демократії та верховенства права. Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.

Координаторка Відкритого Університету Реформ

Діана Муха (0662495964)

Запрошуємо молодь до участі у всеукраїнському освітньому онлайн проєкті Відкритий Університет Реформ!, фото-1
ТНЕУ новини ТНЕУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі