“Комплексне трансфер-містечко” відкрили у Тернополі (ВІДЕО)

У Тернополі облаштували нову культурно-відпочинкову зону. "Комплексне трансфер-містечко" розташоване у сквері на вулиці Качали,1. Роботу над сучасним проєктом розпочали у травні. Спочатку робітники замінили комунікації, а потім приступили до облаштування трансфер-містечка.

Відкриття об’єкту сьогодні, 28 серпня. На місці події перебували журналісти "Файного міста". До слова, особливістю цієї зеленої зони є поділ на п’ять різних локацій: інклюзивно-ресурсну, пленарну, досліджуючу, розважальну зони та кінотеатр просто неба.

У трансфер-містечку облаштували зелену зону для проведення інтегрованих занять на природі та різноманітних просвітницьких і мистецьких заходів, а також художню майстерню зі стаціонарними мольбертами. Використовуватимуть територію також як майданчик для корекційної роботи з дітьми з особливими потребами.

Відомо, що авторка проєкту – директорка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк. Проєкт – переможець "Громадського бюджету". Серед усіх допущених до конкурсу проєктів він набрав 2463 голоси та посів третє місце.

транфер_містечко тернопіль інклюзія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі