Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами

Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами. Художників – подружжя Удіних, режисера Ореста Савки, барда і поета Олександра Смика, шоумена , волонтера і громадського діяча Сергія Притули. Пропозиції подавалися громадськими організаціями, творчими спілками та депутатами.

Тернопільська "Алея зірок" – на вулиці Сагайдачного. До сьогодні тут було 26 зірок. Тепер їх 31. Першою відкрили зірку Заслуженому художнику України, графіку, мистецтвознавцю Євгену Удіну.

Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами, фото-1 Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами, фото-2 Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами, фото-3 Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами, фото-4 Тернопільська Алея зірок поповнилася новими іменами, фото-5

"Усі ці люди, чиї зірки ми відкриваємо сьогодні: Євген та Тамара Удіни, Орест Савка, Олександр Смик та Сергій Притула, доклали неабияких зусиль, аби про наше місто чули у різних куточках України та світу. Окрему бронзову колективну зірку закладено сьогодні і всій нашій медичній спільноті, адже саме цього року ми надзвичайно гостро відчули, якою необхідною і важливою для нас є робота лікарів і всіх медичних працівників. Дякуємо вам за відданість та жертовність", - відзначив Сергій Надал.


Одна з іменних зірок відтепер належить телеведучому, волонтеру Сергію Притулі. Він відкрив її разом зі своїм сином.
"Дивлячись на мої потуги, на тих чи інших фронтах роботи, можливо для когось це стане прикладом. Якщо це буде когось надихати, то я дуже тим задоволений", – каже Притула.

алея_зірок сергій_притула євген_удін зірка тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі