"Когось я шoкyю…" – ексдружина Павліка вразила мережу відео останніх днів життя їхнього сина (ВІДЕО)

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лариса Созаєва зворушила користувачів мережі роликом з їхнім сином Павлом, який помep від paкy у віці 21 року.

Відео було знято в xocпici, де провів останні дні життя Павло Павлік. На кадрах хлопець зображений усміхненим, він спілкувався зі своїм другом і матір’ю. Ролик опубліковано в Facebook, – пише obozrevatel.
"Когось я дещо шокую. Це хоспіс. Я була там із сином цілодобово, за винятком декількох годин, коли мене заміняли подруги або Віктор. Ви побачите Пашиного друга Іллю, у якого рік тому на руках помер батько від раку. Ви розумієте, чого йому варто було так підтримувати друга, знаючи, що він теж іде? Я ним захоплююся і пишаюся!" – написала мати Павла Павліка.

Також вона дала пораду для батьків, діти яких теж ведуть боротьбу з важкими захворюваннями.
"Любі мої! В ті відрізки часу, коли у дитини не болить, я б вам побажала робити, як я. Веселитися! І обов'язково розповідати про вічність! Вони не йдуть у темряву, чи дірку, або прірву! Вони йдуть в руки люблячого Отця. Пісня – з улюбленого фільму Паші "1+1". У головного героя теж не рухалися руки і ноги, але головне не тіло, а дух!" – підсумувала жінка.

Користувачі мережі були зворушені роликом. У коментарях багато з них відзначили, що кадри "розривають душу". Інші ж висловили захоплення на адресу Созаєвої, назвавши її сильною і мудрою жінкою.

лора_созаєва віктор_павлік смерть син мама
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі