У селі на Тернопільщині стихія зруйнувала місцеву дорогу (ФОТО)

В одному із сіл, що на Тернопільщині, стихія зруйнувала дорогу, та чиновники не спішать її відновлювати, відтак у село не хочуть їздити автобус.

У селі на Тернопільщині стихія зруйнувала місцеву дорогу (ФОТО), фото-1

"У селі Набережне відбулася надзвичайна ситуація, через стихійне лихо, яке вплинуло на порушення нормальних умов життя і діяльності людей. Люди жаліються, що після сильно-наднормових дощів розмило дорогу так, що вже навіть доставити до школи дітей складає неабияких труднощів, а іноді й взагалі не є можливим. А рейсовий автобус взагалі відмовився обслуговувати маршрут по дорозі, якою тепер складно пересуватись навіть фірою...

Замість того, щоб екстренно зібрати комісію та розпочати усування наслідків, пріоритетно використовуючи бюджет з резервного фонду, представники влади лишень годують людей обіцянками та розглядають дану ситуацію, як рядове бажання людей, яке можна включити до планових ремонтів доріг, а не як екстренну необхідність.

У чому суть? Невже резервний фонд уже використали, або запланували використовувати на вибори? Які пріоритети в нашої влади?

Хочу звернути увагу на те, що Набережне - дуже живе село із величезною кількістю дітей та молоді, яка активно творить та будує своє село, а не виїхали за кордон у пошуках кращого життя, як це зробили безліч українських сіл і навіть містечок, - пише Роман Довбенко".

розмита_дорога автошлях
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі