
14:05, 13 березня 2013 р.
На бульварі Данила Галицького в Тернополі реставрують фонтан і відкриють дитмайданчик (фото)
Вже до Дня міста тернополяни зможуть гуляти оновленим бульваром Данила Галицького, – каже начальник відділу технічного нагляду управління житлово-комунального господарства Олег Вітик. – Цього року ми візьмемося за реставрацію основної ділянки бульвару – від просп. Бандери до останньої клумби.
Найбільшою родзинкою оновленого бульвару буде фонтан. А також тут встелять бруківку та облаштують дитмайданчик. Загалом на реконструкцію бульвару Данила Галицького виконавчий комітет міської ради виділив 3 мільйони 700 тисяч гривень, повідомив Олег Вітик.
- Найперше ми замінимо водопровід, – каже він. – А потім розпочнемо загальні будівельні роботи.
На бульварі знімуть асфальт і покладуть бруківку. Ці роботи проведуть ділянці, яка закінчується на межі трьох доріжок, що прямують до вул. Лесі Українки.
- Ці доріжки теж розбиті і потребують ремонту. Але за них візьмемося вже наступного року, -каже пан Вітик.
Тож на бульварі, як і раніше буде три клумби, які щороку доглядають працівники “Зеленого господарства”, продовжує посадовець. А на місці останньої, четвертої клумби, буде дитячий майданчик. Не залишиться бульвар і без фонтана.
- Його спорудять на на місці колишнього охолоджувального басейну, – каже Олег Вітик. – Оскільки поруч дитмайданчик, то водограй буде мілким та безпечним для дітей. Раніше на місці басейну, який пустував роками, планували зробити майданчик для скейтерів у формі 3D. Але оскільки це спальний район, ми вирішили, що фонтан буде чудово вписуватися у цей ансамбль.
У міськраді вже вибрали один із двох варіантів проектів фонтану. Над ними працював ТВП “Тернопільархпроект”. Також активну участь у формуванні дизайну фонтану взяло управління архітектури і містобудування міськради. Втілюватиме задум у життя фірма “Нортон”, яка працювала і над іншими фонтанами у нашому місті – “Сходами Гронського”, “Кульбаба”, “Квітка терену”.
Нагадаємо, відновити роботу фонтана на бульварі Данила Галицького жителі “Східного” масиву просили вже багато років поспіль. Багато людей, а це переважно мами з дітьми, які гуляють на бульварі, були проти облаштування там майданчика для екстремалів. Натомість місцеві скейтери та бордери нарікають, що не мають де кататися. Адже у Тернополі офіційного місця для таких розваг і немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
14:31, 8 листопада 2024 р.
live comments feed...