• Головна
  • ОСББ єдиний спосіб гарантувати високу якість і “доступну комуналку”
11:08, 4 вересня 2020 р.

ОСББ єдиний спосіб гарантувати високу якість і “доступну комуналку”

ОСББ  єдиний спосіб гарантувати високу якість і “доступну комуналку”

ОСББ — це можливість зменшити витрати на дороге тепло, через участь у різних програмах енергоефективності, провести оновлення, встановити індивідуальний тепловий пункт, забезпечити тепло в оселях простих людей, вважає депутат міської ради, представник фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, голова “Ради голів ОСББ” Сергій Лупак

Джерело: Про це міський обранець написав на своїй сторінці Facebook.

Дослівно. “Сьогодні у Тернополі більше 500 ОСББ. Це добра тенденція. Господарська самоорганізація населення один з головних напрямків діяльності партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, бо це прямий шлях зменшення залежності тернополян від від пустих тарифних обіцянок “у Києві”, - написав Сергій Лупак коментуючи чергове підвищення вартості газу для населення з боку НАК “Нафтогаз України”.

Сергій Лупак наголосив, що треба опиратися виключно на власні сили, щоб досягти енергетичної незалежності Тернополя.

“Сприяння самоорганізації, термомодернізація, реформа ЖКГ — це три головні причини, чому я сьогодні у команді міського голови Сергія Надала. Вірю, що разом з міським головою та громадою ми зробимо більше, щоб Тернопіль таки отримав “енергетичну незалежність”, - написав Сергій Лупак.

Довідково. Сергій Лупак депутат міської ради Тернополя, експерт з питань комунального господарства та діяльності Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Секретар комісії з питань житлово-комунального господарства, член фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість, яка підтримує міського голову Тернополя Сергія Надала. За час каденції активно впроваджував співпрацю між учасниками ОСББ. Зокрема є одним з ініціаторів створення ресурсного центру підтримки ОСББ, де співвласники мають можливість отримати інформацію, яка допомагає мешканцям багатоквартирних будинків покращувати обслуговування будинків та прибудинкових територій. Сергій Лупак також один з поборників впровадження енергоефективних технологій, зокрема встановлення ІТП, що забезпечує мешканцям будинків більше мільйона гривень економії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лупак #ОСББ #Тернопіль #Порядок_Відповідальність_Справедливість
live comments feed...