• Головна
  • Як ОСББ роблять Тернопіль безпечнішим (відео)
09:26, 7 вересня 2020 р.

Як ОСББ роблять Тернопіль безпечнішим (відео)

Представник фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Сергій Лупак пропонує підключити камери відеоспостереження встановлені в ОСББ до мережі Національної поліції

Джерело: Про це Сергій Лупак розповів під час передачі “Господарі 2020” на одному з телеканалів Тернополя.

Дослівно: “Ми пропонуємо правоохоронним органам під’єднати камери відеоспостереження встановлені в ОСББ під’єднати до їхнього сервера. Для упередження і розкриття злочинів буде краще, коли наші камери будуть під’єднані до їхнього сервера. Вони викачають інформацію, яка їм потрібна. І нам краще, і вони швидше зможуть зловити злодія”, - зазначив Сергій Лупак відповідаючи на запитання ведучого.

Представник фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” розповів, що камери відеоспостереження встановлені за рахунок зекономлених коштів мешканців багатоквартирних будинків.

Як ОСББ роблять Тернопіль безпечнішим (відео), фото-1

На сьогодні система відеокамер у дворах дозволяє оперативно виявляти вандалів, які руйнують спільне майно та інших злочинців, в тому числі крадіїв. Крім того камери у дворах ОСББ дають можливість батькам спостерігати за дітьми, які бавляться на подвір’ї.

Загалом же на думку міського депутата, про безпеку мають дбати самі мешканці, котрі мають звикнути ставитися до безпеки двору, вулиці, міста, як до безпеки власного дому.

Раніше. Сергій Лупак відомий, як один з найбільш фахових експертів з питань розвитку ОСББ, депутат міської ради, входить до фракції політичної партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість”. Головною метою партії об’єднання професіоналів навколо інтересів Тернополя та підтримка курсу позитивних змін у місті під керівництвом чинного міського голови Сергія Надала. Партія декларувала таку мету під час презентації 10 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСББ #відеонагляд #камери #Лупак #Сергій_Лупак,
live comments feed...