• Головна
  • "Ви складаєте протокол на вашу першу вчительку", - відреагував міський голова Тернополя на дії поліції
12:20, 8 вересня 2020 р.

"Ви складаєте протокол на вашу першу вчительку", - відреагував міський голова Тернополя на дії поліції

Сергій Надал відреагував у соцмережі на масові складання протоколів у школах та садочках.

"Невже замість того, щоб ловити справжніх злочинців, ваше завдання заблокувати роботу шкіл і садочків Тернополя? Хіба не в цих садочках доглядають Ваших дітей? Хіба не в цих школах їх навчають, поки ви виписуєте штрафи за "червону зону"?

Я не хочу називати це відкритим наступом правоохоронців на освіту Тернополя. Дякую нашим вчителям, вихователям, керівникам садочків і шкіл, які змушені замість навчання і виховання дітей займатися поясненням поліції, чому вони працюють. Я дякую журналістам, які сьогодні оперативно інформують про ситуацію з різних навчальних закладів. Уряд лише вводить обмеження та заборони, замість того, щоб допомогу містам та областям з "ковідного фонду". Ще раз нагадаю - маємо постанову Конституційного суду про те, що Кабмін і створені ним будь-які комісії не мають права встановлювати карантинні обмеження, які обмежують конституційні права і свободи людини та громадянина.

Крім того, є рішення Тернопільського виконкому про невизнання урядового посилення карантину. Воно повністю відповідає чинному законодавству. Тернопіль має продовжувати працювати. Транспорт - їздити. Школи і садочки - виховувати дітей за умов дотримання протиепідемологічних заходів.

Сьогодні правоохоронці прийшли до шкіл і садочків щоб їх закривати. Це - за межами здорового глузду і людської моралі. Шановні поліцейські! Захисники громади Тернополя! Ви прийшли в свої школи, в яких ви вчились, куди зараз ходять ваші діти. Ви складаєте протоколи на вчителів, які колись вас вчили писати, рахувати, бути людьми. Ви складаєте протокол на вашу першу вчительку, - написав Сергій Надал".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #поліція #штраф
live comments feed...