
09:00, 15 березня 2013 р.
Через негоду одразу в 20 населених пунктах Тернопільщини настав «кінець світу»
У ніч з 14 на 15 березня внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, сніг, мокрий сніг), через спрацювання систем захисту ліній електропередач у шести областях сталося знеструмлення 64 населених пунктів.
Про це повідомляється на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Без світла залишились населені пункти, а саме у Тернопільській - 20 населених пунктів, Закарпатській – 14, Київській – 10, Рівненській – 10, Чернігівській – 7 та Волинській – 3. До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.
Зазначимо, що синоптики прогнозують погіршення погодних умов на території Львівської і Тернопільської областей у п'ятницю, 15 березня. Зокрема, будуть сильні снігопади, шквальний вітер та мороз до –16.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:33, 16 квітня
09:59, 17 квітня
11:48, 12 квітня
1
live comments feed...