• Головна
  • ГлобалБуд Юкрейн: Швидка, ефективна та недорога легалізація будівництва, інженерні послуги та консультування, виготовлення технічної та проектної документації
Новини компаній
10:24, 14 вересня 2020 р.

ГлобалБуд Юкрейн: Швидка, ефективна та недорога легалізація будівництва, інженерні послуги та консультування, виготовлення технічної та проектної документації

Новини компаній

Навряд чи для когось в наш час буде великим відкриттям якщо ми скажемо, що будівництво будь-яких об'єктів на території України – це процес, який повинен в обов'язковому порядку здійснюватися в суворій відповідності до чинного в країні законодавства. Зокрема, основними державними актами цієї сфери цілком виправдано вважаються:

  • Цивільний кодекс України;
  • Закон «Про регулювання містобудівної діяльності».
ГлобалБуд Юкрейн: Швидка, ефективна та недорога легалізація будівництва, інженерні послуги та консультування, виготовлення технічної та пр..., фото-1

До слова, якщо будівельні роботи того чи іншого об'єкта відбуваються з порушенням згаданих законодавчих актів або іншими словами законодавчих норм, то цілком логічно, що така споруда вважається незаконним будівництвом (самобудом).

У більшості випадків самобудами є індивідуальні житлові будинки. По-перше, проживання в таких об'єктах тягне за собою відповідальність згідно із законом, ну а по-друге, ще й масу незручностей. Саме тому, незалежно від того це споруда індивідуального житлового будинку або будь-яка інша будова, щоб в майбутньому уникнути неприємностей рекомендуємо вам подбати про узаконення або іншими словами введення об'єкта в експлуатацію.

Як саме можна узаконити об'єкт та в яку компанію краще всього звернутися?

Перш за все зазначимо, що процедура легалізації будівництва завжди була досить складною та багатоетапною. Як правило, в стандартному порядку передбачено проходження цілого ряду стадій процесу, які зазвичай проходяться кожним забудовником перед початком нового будівництва.

Якщо ж, наприклад об'єкт є побудованим, потрібно в обов'язковому порядку не тільки привести його технічний огляд, а й відповідно оформити технічний паспорт. З цією метою слід вдатися до послуг профільної інженерної компанії, що володіє штатом сертифікованих співробітників, яким під силу виконати на високому рівні подібні роботи.

Однією з таких компаній як раз-таки є ГлобалБуд Юкрейн. Для того, щоб більш детально познайомитися з компанією та її роботою, запрошуємо вас відвідати офіційний інтернет-сайт підприємства, який знаходиться за адресою – http://www.gbu.kyiv.ua/.

Які саме послуги надають своїм клієнтам провідні фахівці ГлобалБуд Юкрейн?

До уваги всіх своїх клієнтів фахівці компанії завжди готові запропонувати найширший перелік високоякісних послуг. Зокрема, зараз йде мова про наступні напрямки діяльності:

  • Легалізація будівництва (дозвіл на будівництво; введення в експлуатацію об'єкта будівництва; легалізація самобудови; переведення житлового/нежитлового фонду; розділ об'єкта нерухомості; реєстрація права власності на нерухомість).
  • Інженерні послуги та консультування.
  • Виготовлення проектно-технічної документації (технічний паспорт БТІ; технічний нагляд за будівництвом; виготовлення проектів).

Якщо у вас все ще залишилися питання, на які ви хочете почути кваліфіковані відповіді, звертайтеся до співробітників компанії прямо зараз! Тут завжди раді проконсультувати й надати високу якість послуг за демократичну вартість!

Контактні дані для зв'язку:

Адреса: 01033, Україна, Київ вул. Cаксаганского, 39б

Пошта: [email protected]

№ тел.: +38 (073) 499-54-40, +38 (050) 697-78-54, +38 (098) 908-77-76.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...