• Головна
  • У справі Романа Кулака, який помер через неправильний діагноз, зміни: хірурга знову відсторонили від роботи
10:13, 25 вересня 2020 р.

У справі Романа Кулака, який помер через неправильний діагноз, зміни: хірурга знову відсторонили від роботи

Уже не раз писали усі ЗМІ міста, як Володимир Кулак через байдужість лікаря та адвокатів не може добитися справедливості у суді.

І от, 24 вересня відбулося чергове засідання за позовом тернополянина щодо смерті 12-річного сина – Ромчика.
Суддя задовільнив клопотання прокурора, хірургу Юрію Михайлюку чергово продовжено відсторонення від посади.

В справі щодо смерті Ромчика Кулака, в якій підозрювані лікарі Жидачівської лікарні, лікаря Михайлюка знову відсторонили від роботи. Львівська обласна прокуратура, як і завжди в цій справі – молодці, – про деталі засідання розповідає Галина Янко.

Нагадаємо, Роман Кулак помер 27 червня 2017 року в ОХМАТДИТі у Львові, куди його привезли зі Жидачівської районної лікарні, де місцеві медики не змогли поставити правильний діагноз і надати адекватну медичну допомогу. Коли було встановлено, що у хлопчика заворот тонкого кишечнику, внаслідок чого настала гангрена тонкого і частини товстого кишківника, було вже пізно – дитини не стало. Натомість медики Жидачева вважали, що у хлопчика отруєння та тепловий удар.

Наприкінці вересня 2017 року були надані попередні висновки медичного розслідування, а 6 жовтня експерти надали остаточну резолюцію, де було вказано, що саме медики Жидачівської районної лікарні винні у неправильно поставленому діагнозі, який, зрештою, призвів до смерті дитини. 7 грудня клінічно-експертна комісія МОЗ підтвердила, що дії медиків спричинили смерть 12-річного Романа Кулака. Незважаючи на скандал, що розгорівся, головному лікарю Жидачівської районної лікарні указом президента було призначену дворічну президентську стипендію.

Але невдовзі указ все ж скасували і позбавила медика нагороди. Натомість 28 грудня лікарям Жидачівської лікарні було оголошено про підозру через смерть Романа Кулака.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роман_кулак.
live comments feed...