• Головна
  • «Дороги нема. То є танкодром» – водії про жахливу трасу “Львів-Тернопіль”
20:00, 19 березня 2013 р.

«Дороги нема. То є танкодром» – водії про жахливу трасу “Львів-Тернопіль”

В Укравтодорі повідомили, що на дорозі Львів-Тернопіль (Н02) ями майже повністю засипали і залишилося лише декілька вибоїн. Водії запевняють, що дорогу не відремонтували.

На урядовому порталі було повідомлення про те, що дорогу Н02 відремонтували. Водій Зеновій запевнив, що не зроблено навіть 5%. «Дороги нема. То є танкодром», - додав він.

Із запитанням щодо стану доріг журналісти звернулися до директора Львівського облавтодору. Щоправда лише телефоном, бо розмовляти на камеру Юрій Тарасович відмовився.

«Пояснення таке: як по зимі то ще більш-менш. А щодо ямковому ремонту треба звернутися в службу доріг до Сиротинського (начальник Служби автомобільних доріг Львівської області)», - сказав Юрій Тарасович.

На жаль, зв’язатися із Тарасом Сиротинським не вдалося. Водії кажуть, що ремонтом на папері мали б зайнятися правоохоронні органи, пише Zaxid.net. Зазначимо, у держбюджеті-2013 передбачили понад 52,5 млн грн субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Львівщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...