![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:16, 5 жовтня 2020 р.
Через ковід у школах Тернопільщини на самоізоляцію відправляють цілі класи
![Через ковід у школах Тернопільщини на самоізоляцію відправляють ціл... Через ковід у школах Тернопільщини на самоізоляцію відправляють цілі класи](/dist-assets/images/cap.jpg)
Випадки коронавірусу реєструють епідеміологи у загальноосвітніх школах і дитячих садках на Тернопільщині. У разі інфікування хоча б однієї особи на самоізоляцію відправляють цілі класи.
Інфікованих COVID-19 учнів і вихованців дитячих садків виявляли у Заліщицькому, Чортківському, Збаразькому, Тернопільському районах. Навчання повністю у цих закладах не зупиняли, – каже головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук. Втім, на самоізоляцію відправляли класи.
«Ми щодня реєструємо захворюваність серед дітей шкільного віку. Кожного дня готуємо інформацію про самоізоляцію цілих класів у школах, там де були виявлені хворі. Є випадки, що діти заражаються вдома від батьків, є випадки, що заражаються в колективах. Загалом за період пандемії було зареєстровано 11 спалахів в організованих колективах. На щастя, зараз активних спалахів немає».
Від початку епідемії на Тернопільщині коронавірус підтвердили у 1076 дітей. Щодо дорослих, то число інфікованих сягнуло 14292. Епідеміологи припускають, що чимало дітей і молоді переносить хворобу безсимптомно, не здогадуючись про це.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
10:48, 23 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...