• Головна
  • Дві вчительки побилися на уроці перед першокласниками (ВІДЕО)
17:01, 6 жовтня 2020 р.

Дві вчительки побилися на уроці перед першокласниками (ВІДЕО)

Бійка між вчительками сталася через посаду завідувача навчального закладу.
У селі Решуцьк Рівненського району на уроці, де були присутні семеро першокласників, побилися дві вчительки. Після інциденту батьки бояться пускати дітей до школи, оскільки хвилюються, що одна з них почне застосовувати силу до дітей.

Як повідомив телеканал "Рівне 1", інцидент стався на уроці читання в сільській початковій школі, де навчаються всього 17 дітей і працюють троє вчителів. Він став наслідком конфлікту освітянок за посаду завідувача школи.

Ніна Назарчук очолювала школу понад 20 років. У 2018 її звільнили і призначили Тетяну Хуторянську. Зі слів останньої, старша колега постійно шукає причини для конфлікту.

Ніна Назарчук, яка нібито почала бійку, визнала, що не може змиритись з її звільненням з посади керівника школи, а працювати під керівництвом молодшої колеги – не може. Але зчиняти бійку того дня не планувала.Бійку вчителів помітили колеги і викликали поліцію. Правоохоронці склали адмінпротокол на вчительку, яка почала бійку. Втім, після приїзду на місце події поліції конфлікт вже майже вичерпався.

Після бійки педагогів батьки учнів 1-2 класів, у яких викладає Ніна Назарчук, перестали пускати дітей на навчання. Вже 3 дні малюки не відвідують навчальний заклад.
Місцевий відділ освіти створив комісію, яка розслідуватиме цей випадок. атьки учнів вимагають звільнити одну з освітянок, інакше погрожують перевести дітей до іншої школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бійка #вчитель #учні #посада #школа
Останні новини
Оголошення
live comments feed...