• Головна
  • В списках «Батьківщини» кількість авторитетів – «зашкалює»
19:25, 9 жовтня 2020 р.

В списках «Батьківщини» кількість авторитетів – «зашкалює»

Днями в Тернополі було представлено кандидатів у депутати на вибори до Тернопільської обласної ради від партії ВО "Батьківщина". Прес-конференція відбулася у приміщенні готелю "Авалон".

   Першим у виборчому списку ВО "Батьківщина" балотується Василь Деревляний – голова Тернопільської обласної парторганізації. Представляючи інших кандидатів він наголосив, що із 18 присутніх учасників прийдешніх виборів, лише троє - члени партії "Батьківщина". Інші – безпартійні, авторитетні на Тернопільщині особистості, які зголосилися брати участь у виборчих перегонах після багаторічної діяльності у сферах: дрібного підприємництва, соціальній, культурній, освітній, медичній, задля того, аби принести свіжий досвід і незаангажовані пропозиції. Мета єдиної команди професіоналів, яких представила партія: розбудова Тернопільщини і вирішення її нагальних проблем.

    "Я хотів би подякувати нашим кандидатам. Ми запросили найкращих із найкращих",- зазначив Василь Деревляний.

    Серед присутніх були військові, діячі культури і мистецтва, підприємці, соціальні працівники і знані медики. Усі вони поділилися своїм баченням майбутнього Тернопільщини.

    "Я йду в депутати, бо маю досить досвіду та сил, щоб Тернопільщиною почав пишатися кожен з нас, наші діти. Щоб люди не виїжджали за кордон, аби працювати там на економіку чужої держави. Ми доб’ємося процвітання нашого краю. Саме це я буду відстоювати",- зазначила Наталія Стефанчук, голова громадської організації "Планета вільних людей", віцепрезидент громадської організації "Ділові українські жінки" у Тернопільській області.

    "Наша мета – це проповідування духовності. Спільно зі школою, культурою і церквою ми повинні прийти до потрібного результату. Політична сила ВО «Батьківщина» в Тернополі зібрала нову команду відповідальних професійних цілеспрямованих людей з різних галузей до Тернопільських міської та обласної рад. Наша мета: покращення життя краян. Наш обов’язок не тільки захищати програму соціальних питань, місцеве самоврядування, децентралізацію на місцях, а головне – державність, система цінностей, європейське майбутнє краю", - зазначив кандидат Іван Шелеп, директор-художній керівник Тернопільського академічного театру актора і ляльки.

    Крім кандидатів у обласну раду, представлено було також претендента на посаду мера Тернополя. Ним виявився Леонід Бицюра. Людина з досвідом управлінця, 13-річного стажування у різних країнах світу…

    «Тернопіль має працювати як невід'ємний елемент Тернопільщини, як лідер для Тернопільщини. Ми не повинні бути автономною республікою і гаркатися з нашими сусідами. Я готовий на діалог з сусідніми об'єднаними територіальними громадами на діалог з сусідніми селами на діалог зі всіма середовищами, бізнес середовищами, середовищами інтелектуальними. Я готовий включити кожну думку тернополянина в життя ",- заявив він.

    За ініціативи Василя Деревляного та згоди усіх кандидатів, всі учасники майбутніх виборів, у присутності журналістів, дали слово - вперто працювати виключно в інтересах Тернопільської області.

    "Наш девіз: люди - понад усе! Україна - понад усе. І українець - господар на своїй землі",- зазначили кандидати.

     Команда партії ВО «Батьківщина» 

(учасники прес-конференції, 07.10.2020 р.)

Кандидати в депутати до Тернопільської обласної ради:

   Бугай Іван Тарасович – полковник, воїн АТО, начальник Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку.

   Шелеп Іван Васильович – директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

   Притула Оксана Богданівна – член Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, адвокат адвокатського об’єднання «Арбітріум груп».

   Стефанчук Наталія Віталіївна – голова громадської організації «Планета вільних людей», віцепрезидент громадської організації «Ділові українські жінки» в Тернопільській області.

   Маслій Богдан Ярославович – виконуючий обов’язки завідуючого відділом інтервенційної радіології комунального некомерційного підприємства «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради.

   Гармановська Ірина Михайлівна – фізична особа-підприємець.

   Зюбровський Анатолій Петрович – голова спеціалізованої міжрайонної онкологічної МСЕК Тернопільського обласного центру медико-соціальної експертизи.

   Галич Оксана Василівна – лікар акушер-гінеколог І категорії комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради.

   Бочан Любов Олегівна – головний експерт з неврології Тернопільської області, завідуюча другим відділенням неврології Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні – лікар вищої категорії.

   Марків Наталія Василівна – генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання.

   Репка Борис Данилович – директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Заслужений працівник культури України.

   Смолій Оксана Василівна – заступник начальника управління організації надання соціальних послуг – начальник відділу координації та контролю діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації.

   Крисак Іван Богданович – екс-перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Очолює список кандидатів від партії ВО «Батьківщина» до Тернопільської районної ради.

   Присяжний Андрій Володимирович – голова Тернопільської обласної ради профспілок.

   Васько Петро Зеновійович – депутат Тернопільської обласної ради. Волонтер АТО. Приватний підприємець.

   Пінь Михайло Миколайович – депутат Тернопільської обласної ради. Керівник фракції ВО «Батьківщина».

Представники команди партії ВО «Батьківщина»

до Тернопільської міської ради:

   Сліпченко Микола Вікторович – голова Тернопільської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Очолює список кандидатів від партії ВО «Батьківщина» до Тернопільської міської ради.   

   Бицюра Леонід Олексійович – кандидат на посаду міського голови Тернополя від партії ВО «Батьківщина».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#партія_батьківщина #василь_деревляний #леонід_бицюра #бугай_іван #шелеп_іван #притула_оксана #стефанчук_оксана #маслій_богдан #германовська_ірина #зюбровський_анатолій #галич_оксана #бочан_любов #марків_наталія #репка_борис #смолій_оксана #крисак_іван

Коментарі

Оголошення
live comments feed...