• Головна
  • «Молодь не вірить чиновникам і масово покидає Україну, - заявив Олександр Кравчук, кандидат у мери від Тернопільської «ОПЗЖ»
09:37, 13 жовтня 2020 р.
1

«Молодь не вірить чиновникам і масово покидає Україну, - заявив Олександр Кравчук, кандидат у мери від Тернопільської «ОПЗЖ»

За останні роки понад 4 мільйони людей покинули державу.

   Українська молодь втратилаперспективуу себе на батьківщині. Обіцянка влади створити півмільйона нових робочих місць фактично обернулася ще півмільйоном безробітних. Через відсутність гідної роботи та достойної зарплати економічно активне населення масово покидає країну.

   ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зможе не на словах, а на ділі створити нові робочі місця з достойною зарплатою.

   Стимулювання громадського сектору, кредитів та пільг для бізнесу, підвищення мінімальних зарплат та збільшення доходів всіх працюючих за рахунок економічного відновлення - пріоритети політичної сили. Для цього підготовлені законопроекти No3981-1, No3211 та інші.

   "Наші співвітчизники залишають свої сім'ї, свою батьківщину для того, аби заробити гроші для родини. В пошуках засобів для виживання вони бачать краще життя закордоном. Українців треба повернути назад на батьківщину. А для цього для них треба створити гідні робочі місця і надати гідну зарплату вдома! У Тернополі таких можливостей сотні. Але місцева влада не бажає і не робить для цього нічого. За останні роки не було створено жодного реального робочого місця, більше того - сотні підприємств закрилося!", - заявляє кандидат на посаду міського голови Тернополя Олександр Кравчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#за_життя #платформа_за_життя #олександр_кравчук #еміграція #опзж #робочі_місця

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
пенсіонер
13 жовтня 2020 р., 09:49
Нехай молоді люди будуть жити нормально в країні, де немає брехуній і злодіїв в нашій дердаві і основному в тернополі депутатів міськради
Оголошення
live comments feed...