• Головна
  • Хочеш їздити на велосипеді - отримай посвідчення водія: на сайті глави держави зареєстрували петицію
20:27, 12 жовтня 2020 р.

Хочеш їздити на велосипеді - отримай посвідчення водія: на сайті глави держави зареєстрували петицію

Президента України просять зобов'язати  усіх велосипедистів отримувати посвідчення водія, і прирівняти їх до власників авто.

Такого змісту електронну петицію було зареєстрували на сайті глави держави ще 7 жовтня. Автор петиції Олексій Сухарь зазначає, що власники велосипелів, як і інші учасники дорожнього руху, можуть наражити на небезпеку і себе і інших учасників, зокрема і автомобілістів.
Також автор зазачає, що дуже часто велосипедисти залиаються безкарні при вчиненні ДТП,  а отже треба запровадити механізм, який дозволить зрівняти їх із іншими учасниками дорожнього руху.

 "Безкарність дозволяє їм вести себе на дорозі як їх хочеться. Дуже часто саме велосипедисти стають стороною у ДТП. А отже, пропоную ввести обов'язкову здачу екзаменів для отримання водійського посвідчення для кожного водія будь-якого механічного транспортного засобу пересування. Зрівняти усіх водіїв по ступені відповідальності", - пише автор петиціх, що зареєстрована.

До слова, голосують користуваі не надто активно. Станом на сьогодні, 12 жовтня, електронне звернення зібрало 91 підпис. А для того, що петицію розглянули в Офісі Президента, вона має зібрати щонайменше 25 тисяч голосів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#велосипед #велосипедист #посвідчення_водія
Оголошення
live comments feed...