![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
19:40, 12 жовтня 2020 р.
Леонід Бицюра про тарифи:«Або модернізація підприємств і зменшення навантаження на населення, або косметичні ремонти, які ми бачимо»
![Леонід Бицюра про тарифи:«Або модернізація підприємств і зменшення ... Леонід Бицюра про тарифи:«Або модернізація підприємств і зменшення навантаження на населення, або косметичні ремонти, які ми бачимо»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Одна з найбільш болючих проблем цього року – це падіння добробуту населення і доходів домогосподарств, мешканців, зокрема, Тернополя.
Про це заявив кандидат на посаду міського голови Тернополя Леонід Бицюра, відповідаючи на запитання щодо неспроможності значної частини українців сплачувати комунальні тарифи.
«У вашому запитання є декілька складових, перше – це врегулювання розміру тарифів на рівні урядовому та Верховної Ради. Є урядові структури, які визначають і погоджують тарифи.
А друга складова – це є можливості міського бюджету по компенсації збитковості комунальних підприємств. І про це треба відверто говорити., оскільки усі комунальні підприємства теплоенергетики України, не тільки Тернополя, це є підприємства на застарілому обладнанні, яке зношене на вісімдесят і вище відсотків. Тобто коштів на їхню модернізацію в місцевих бюджетів не було, тарифи є соціально виправданими але економічно збитковими, відповідно тут треба для себе вибирати, або модернізація підприємств і зменшення навантаження на населення або інші, ті ж самі косметичні ремонти, які ми зараз бачимо», - зазначив пан Леонід.
Політик вбачає, що населення, зокрема, Тернополя зараз є надзвичайно вразливим до рівня цін і рівня тарифів, тому вважає, що людей необхідно підтримати.
«Підтримати потрібно, з одного боку, бізнес і те підприємництво, яке ще залишилося на плаву, дати йому надію на збереження діяльності. І друге – це підтримати населення певними дотаціями і зменшенням навантаження, скажімо, на оплату в школах та садках. Вважаю, що в такий критичний час цих два акценти мають бути присутні в політиці міського голови:
Перше – це підтримка економічного сектору, бізнес середовища, робота з потенційними інвесторам, які є і чекають на те, щоб їм дали прозорість, відкритість, зрозумілу структуру прийняття рішень і, власне, довіру в стосунках.
Друге – підтримка населення в доволі скрутний час», - додав Леонід Олексійович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...