• Головна
  • Поклала немовля в пакет та сховала в шафу: студентка за вбивство власної дитини отримала умовне
16:30, 13 жовтня 2020 р.

Поклала немовля в пакет та сховала в шафу: студентка за вбивство власної дитини отримала умовне

Личаківський районний суд Львова визнав винною 20-річну студентку Української академії друкарства Ярославу Н. у вбивстві своєї новонародженої дитини. Суд призначив їй рік тюремного ув’язнення, однак звільнив від відбування покарання.

Ярослава Н. родом із Ковеля, зараз навчається в Українській академії друкарства, пише zaxid.net. Дівчина нікому і ніколи не розказувала про свою вагітність та не була на обліку в гінеколога. Наприкінці лютого 2020 року в орендованій квартирі 20-річна дівчина самостійно народила дитину. Після пологів дівчинка була живою, але Ярослава Н. перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Відтак дитина задихнулась та померла.

Щоб приховати вбивство, Ярослава Н. поклала пакет із мертвим немовлям у шафу квартири, у якій жила. Наступного дня сусідки дівчини викликали їй "швидку допомогу", а медики вже повідомили про цей випадок поліцію.У судовому засіданні Ярослава Н. визнала свою провину та сказала, що думала, що дитина уже народилась мертвою.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Назар Стрепко​ визнав дівчину винною у вбивстві своєї новонародженої дитини, призначивши їй рік тюремного ув’язнення. Однак її звільнили від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну.
Протягом цього часу дівчина має періодично з’являтись до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця праці чи житла, не виїздити без дозволу за кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #новонароджена_дитина #поліція #суд #шафа
Останні новини
Оголошення
live comments feed...