• Головна
  • "Вірогідність зіткнутися з коронавірусом близька до 100%": відомий лікар приголомшив заявою
11:14, 20 жовтня 2020 р.

"Вірогідність зіткнутися з коронавірусом близька до 100%": відомий лікар приголомшив заявою

"Вірогідність зіткнутися з коронавірусом близька до 100%": відомий лікар приголомшив заявою

Хоча у всьому світі запроваджено заходи із протидії поширення коронавірусу, однак недуга продовжує масово вражати людей. Частина медиків, зважаючи на ці події, вже твердить, що імовірність зустрічі із коронавірусом наближається до 100%.

Як інформує "ТСН", таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський.

"Щойно хтось перехворіє на COVID-19, чи десь почитає різні погані історії або ще щось, то одразу пише у себе на сторінці: "Люди! Бережіться! Носіть маски! Сидіть дома! Мийте руки! Тримайте дистанцію!" І вже настільки стандартними стали ці заклики, що якось і сприймаються вони відповідно. І коефіцієнт корисної дії від саме таких фраз майже нульовий", – пише лікар.

За його словами, загалом люди носять маски в громадських місцях. Зокрема, в магазинах. І руки миють, а хвороба собі прогресує далі.

"Погодимося, що дехто у нас дозволяє собі слабинку і десь маску знімає, десь її на бороду зсуває. В результаті маємо за останню добу майже 5000 нових хворих. А сусіди поляки дуже дисципліновані, там все гарно. У них, натомість, нових випадків 8500. В Італії майже 12000, у Франції майже 30000. Навіть у чи не найбільш дисциплінованій Німеччині – 5600. Скажете: насправді у нас хворих більше, не всі звертаються. Звичайно. Але в Європі ситуація аналогічна. Реальних хворих там теж більше", – зазначає Павло Сільковський.

Він додав, що "виглядає так, що ця болячка прийшла, і вірогідність із нею зустрітися прямує до 100%. З маскою чи без неї".

"Можливо, ми не до кінця розуміємо способи її поширення і зараження. І тому, може, ставити питання не як уникнути (бо це навряд чи можливо), а як зустрітися з нею і пройти у якомога легшій формі. Бо заклики "бережіться" – ні про що. Я вже знаю чимало людей, які береглись і ставилися до озвучених правил дуже серйозно. Зрештою, і вони захворіли. Загалом, хворіти – це теж нормально. Найважливіше – перехворіти", – додав лікар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #заява_лікаря #шокуючі_факти
Останні новини
Оголошення
live comments feed...