• Головна
  • До уваги тернополян: в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах
09:01, 25 жовтня 2020 р.
1

До уваги тернополян: в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах

Сьогодні (25 жовтня) о 8:00 відкрилися виборчі дільниці - розпочалося голосування на місцевих виборах.

Варто зазначити, що сьогодні виборці обиратимуть мерів міст, голів селищ, сіл і територіальних громад (ОТГ) та депутатів місцевих рад – сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах.

Щоб проголосувати, потрібно при собі мати паспорт громадянина України. На руки після підпису видадуть необхідну кількість бюлетенів. У Києві це буде два, у більшості регіонів - чотири. А, наприклад, у Житомирі, Полтаві або Херсоні 5 бюлетенів.

Як інформує "ТСН", голосування за сільських та селищних голів буде традиційним: потрібно буде просто поставити галочку або хрестик навпроти прізвища.

А ось територіальні виборчі списки дещо відрізнятимуться. У кожному бюлетені буде дві колонки, які необхідно заповнити. У першій колонці ліворуч – список партій. Там треба буде позначити (поставити галочку або хрестик), яку політсилу ви підтримуєте.

Праворуч буде перелік депутатів. І тут уже ви зможете конкретизувати, кого саме з обраної вами партії ви хотіли б бачити серед депутатів, вписавши номер обраного зі списку. Якщо такий номер не вказати, то буде врахований тільки голос за партію. Цифри необхідно вписувати у спеціально розкреслений трафарет, а номер кандидата має бути точним, тобто не 1, а 01.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Місцеві_вибори #Тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
25 жовтня 2020 р., 11:51
Дякуємо.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...