• Головна
  • "Не хотіли втрачати "золоту корову"": тернополянку, яка поїхала на заробітки до Італії, зрадили найрідніші
18:15, 28 жовтня 2020 р.

"Не хотіли втрачати "золоту корову"": тернополянку, яка поїхала на заробітки до Італії, зрадили найрідніші

"Не хотіли втрачати "золоту корову"": тернополянку, яка поїхала на заробітки до Італії, зрадили найрідніші

Мешканка Тернополя розповіла про те, як поїхала на заробітки до Італії і втратила сім’ю – чоловік знайшов коханку, а син жив за її рахунок.

Як інформує "RZ", Віра вважала, що вона повинна заробити гроші на безбідне життя сина і мріяла потрапити додому на його весілля. Вона звільнилася з роботи і повернулася в Україну перед торжеством.

До цього жінка приїжджала додому на свята і привозила гроші і подарунки чоловікові і синові. Вона любила їх і вірила їм. Її улюблені чоловіки робили все, щоб вона могла відпочити під час нечастих візитів на батьківщину. Вона працювала в Італії протягом декількох років, але її не покидало бажання повернутися додому. Однак необхідність забезпечити життя улюбленого сина завжди переважувала, тому жінка залишалася за кордоном і шукала роботу.

Коли ж вона домоглася свого і у сина було все для комфортного життя з дружиною, Віра вирішила повернутися додому. Жінка повернулася додому і занурилася в передвесільні клопоти. Вона хотіла організувати все на найвищому рівні. Однак в самий урочистий момент її мрії розсипалися в прах.

Подруга Слава розкрила очі щасливої жінки на те, що вона не хотіла бачити. Слава розповіла про коханку її чоловіка, вказавши на жінку з двома дітьми. Також вона розповіла, що це діти чоловіка Віри. Слава розповіла, що чоловік Віри витрачає гроші, зароблені нею в Італії на нову сім’ю.

Віра поставила найважливіше для неї питання про те, чи знав її син про пригоди батька. Як виявилося, знав і приховував від матері. Мовчав, бо не хотів втрачати “золоту корову”, яка приносить гроші. Він і його батько боялися, що Віра повернеться додому і їх щасливе життя закінчиться. 

Після цього Віра усвідомила, що вона на цьому святі життя чужа, настільки що чоловік не посоромився привести коханку з дітьми на весілля свого сина. Після цього вона подякувала всім присутнім, привітала сина і сказала, що він тепер може і сам йти по життю, а її чоловік може спокійно ростити дочок з коханкою.

Також Віра прийняла рішення повернутися до Італії, де її чекала сім’я, в якій жінка працювала вже кілька років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянка #заробітки #Італія #зрада
Оголошення
live comments feed...