• Головна
  • Де придбати електроерозійний верстат?
Новини компаній
17:07, 30 жовтня 2020 р.

Де придбати електроерозійний верстат?

Новини компаній

Не так давно електроерозія вважалася нестандартним і достатньо витратним способом обробки, що не сприяло її широкому застосуванню. Однак, завдяки значному зростанню швидкості обробки, зниженню витрат й застосуванню засобів автоматизації, технологія електроерозійної обробки, на сьогодні, стала в один ряд з фрезеруванням, гострінням і шліфуванням.

Металообробні ерозійні верстати, які ви зможете знайти за посиланням https://www.met.ua/ru/product-category/elektroerozyonnoe-oborudovanie/ оптимальне рішення для тих, хто цінує не тільки надійність, а й сервіс.

Електроерозійні верстати призначені для оброблення деталей, глибоких отворів з малим діаметром, отворів з криволінійною віссю, складних геометричних форм, а також тонких і глибоких щілин простої та складної форми.

Для збереження конкурентоспроможності будь-якому сучасному виробнику необхідно розуміти й застосовувати всі переваги електроерозійних верстатів. Високотехнологічні електроерозійні станки з ЧПК дозволяють вивести виробництво на новий рівень. Їх основне застосування в інструментальних виробництвах (штампи, ливарні форми для пластику і металу), в медичній промисловості, годинниковій, аерокосмічній та ін. Сильною стороною технології є оброблення нестандартних електропровідних матеріалів (твердий сплав, ПКД та багато іншого).

Типи електроерозійних верстатів

1.Універсальні станки. Застосовуються для оброблення деталей широкої номенклатури. Частіше за все використовуються універсальні копіювально-прошивальні верстати та верстати для дротяної вирізки. Це найпоширеніший тип станків у металообробній промисловості.

2.Спеціалізовані станки. Застосовуються для обробки однотипних деталей різних розмірів чи здійснення однотипних технологічних операцій.

3.Спеціальні станки. На таких станках можна обробляти тільки одну деталь чи деталі одного типу.

Основні переваги купівлі електроерозійного верстата в компанії «Машінтех»:

  • Високовиробничі й надійні електроерозійні станки від ведучих виробників на світовому ринку.
  • Все обладнання є високоякісним і сучасним.
  • Вигідна ціна на техніку.
  • Обладнання має різноманітні характеристики (універсальні та вузькоспеціалізовані, мають різні габарити, рівні потужності).
  • Фахівцікомпанії допоможутьвам обратиоптимальнумодельнеобхідногообладнання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...