Work and Travel у Тернополі

США - країна можливостей для студентів з Тернопля влітку 2021 по програмі Work and Travel USA. У цієї статті усе що потрібно знати.

Якщо ви думаєте про США, ви думаєте про Голлівуд, Кока-Колу, мегаполіси, дикий захід, величезні відстані, політичну владу, злиття культур та жирної їжі. Можна було б перерахувати ще багато асоціацій. США дуже присутні серед нас, європейців, і завдяки представленню в голлівудських фільмах та американській музиці ми вважаємо, що ми добре знаємо США та їх жителів. Найкращий спосіб самостійно з’ясувати, чи насправді США є такими, якими ми їх уявляємо є програма Work and Travel у Тернополі.

Ось кілька фактів про США (станом на 2020 рік) які потрібно знати про Америку студентам з Тернополя по Work and Travel програмі.

Столиця: Вашингтон, округ Колумбія
Форма правління: федеративна республіка
Глава держави: президент Барак Обама
Площа: 9147 км?
Населення: 316 128 839
Щільність населення 34 дюйми / км?
Розвиток населення: + 0,74
ВВП: 15 533,8 дол
ВВП / рік: 49 797 дол
Національний день: 4 липня
Офіційна мова: англійська (де-факто)
Штати: 50

Work and Travel: час подорожі та клімат у США

Що потрібно знати студентам з Тернополя перед відправкою по Ворк энд Тревел.

Основний сезон подорожей для американців припадає на червень - кінець серпня. У цей час популярні місця відпочинку дуже переповнені. Проживання дорожче і дефіцитніше, ніж в інші місяці. Літо в США також може бути досить спекотним, залежно від регіону, який не завжди ідеально підходить для огляду визначних пам'яток. З цих причин туристам рекомендується перебування у США навесні чи восени. Найкраще заздалегідь дізнатись про погоду у вашому конкретному місці відпочинку. У більшості кліматичних поясів США клімат помірний, Флорида тропічна і волога, а в деяких районах Каліфорнії клімат середземноморський: у Каліфорнійському фруктовому поясі (фруктовий пояс) ростуть тропічні фрукти, такі як цитрусові або авокадо. Всюди в США застосовується таке: Температура вимірюється у Фаренгейті, а не в Цельсії, як у Європі.

Оплачуйте в США

Поїздка по Work and Travel 2021 в країну необмежених можливостей завжди варта. Однак підготовка студентам з Тернополя до такої поїздки може зайняти багато часу, особливо якщо ви маєте намір відчути землю через ставок як задню папір чи роботу та мандрівника. На додаток до фактичного перебування та процесу на місці, ви також повинні подбати про фінанси. Тому що в США вам потрібні трохи грошей, щоб мати можливість собі дозволити те чи інше. Мені потрібна кредитна картка чи достатньо жиро картки? Чи потрібен мені рахунок на сайті, на який можна перерахувати гроші, зароблені студентам з Тернополя в Work & Travel? Де мені поміняти гроші?

Маршрути поїздок по США

Незалежно від того, чи проходили ви стажування Work and Travel в США і змогли отримати деяке уявлення про свою майбутню роботу, провели літо у Флориді чи Каліфорнії на роботі , чи ви готували хліб на палиці разом зі своїми ставлениками біля багаття як радник табору: зараз попрощайтеся з роботою, бо ви, звичайно, не просто прилетіли з Тернополя до Америки на роботу Work & Travel. Країна може набагато більше запропонувати! Ви можете подорожувати країною протягом місяця після закінчення робочої програми Work and Travel. Скільки миль реально; ми зібрали для вас кілька прикладів. Наприклад, ви можете випробувати великі міста, такі як Лос-Анджелес чи Сан-Франциско, і дивуватися унікальній та різноманітній природі на різних маршрутах. Від пустельних ландшафтів до гірських - все включено.

Оренда автомобіля в США

Якщо ви хочете залишитися довше в США, а не лише в одному місці, в багатьох випадках орендувати машину простіше, але і дешевше. Однак є також кілька речей, які ви повинні врахувати, або вимоги, яким ви повинні відповідати. У нас в FLeaders в Тернополі ви дізнаєтесь все, що вам потрібно знати, і чи дійсно варто орендувати машину чи, можливо, навіть придбати її. Але, можливо, дешевше також час від часу сідати на міжміський автобус .
Work and Travel Тернопіль: що треба знати

Work and Travel у Тернополі, фото-1

Часові пояси в США

США розділені на 4 часові пояси. Тихий океан на заході має найбільшу відстань до центральноєвропейського часу (CET). У більшості штатів “Хартленда” літній час одночасно переходить на літній час. Арізона - виняток.

У такі часові інтервали до центральноєвропейського часу (зимовий час):

• Східний стандартний час (EST) - на 6 годин менше за центральноєвропейський час
• Центральний стандартний час (CST) - на 7 годин менше за центральноєвропейський час
• Гірський стандартний час (MST) - на 8 годин менше за центральноєвропейський час
• Тихоокеанський стандартний час (PST) - на 9 годин менше за центральноєвропейський час

Крім того, за межами материка є інші окремі часові пояси для Гаваїв, Пуерто-Рико, Самоа, Гуаму, включаючи Північні Маріанські острови та Аляску.

Мова в США

Американська англійська відрізняється від оксфордської в основному вимовою. Типові відмінності полягають у тому, що іноді слова, які вимовляються британською мовою "а", вимовляються американською мовою "?", наприклад, словом "не можна". Усі "r" також наголошені в американській мові; це не завжди так у Великобританії. Візьмемо слово «матерія» як приклад: американці вимовлятимуть «р» у слові «матерія», а «т» - як «г». Існують також численні варіації використання мови. Приклад тротуару: Британське слово "тротуар" відповідає американському "тротуару". Існує також ряд відхилень у граматиці та ідіомах. Однак, подорожуючи, ви можете добре ладнати з британською англійською мовою в США, навіть якщо співрозмовнику доводиться слухати двічі, оскільки тон і вимова відрізняються від американських. Зворотне, звичайно, теж вірно. Усне спілкування особливо важко, коли інша людина говорить на сленгу. Виражені акценти, наприклад у південних штатах штату Техас, можуть ускладнити слухання американської мови. Пересічний американець не володіє іноземними мовами. Тим важливіше, що ви, як учасник Work and Travel USA Тернопіль, володієте англійською мовою.

Оформлення программи Work and Travel USA у Тернополі

Телефон: +38(050)786-55-50 (Viber, Telegram)
Email: [email protected]
Компанія FLeaders

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі