Шмигаль пригрозив тритижневим локдауном, якщо карантин вихідного дня не спрацює

Шмигаль пригрозив тритижневим локдауном, якщо карантин вихідного дня не спрацює, Тата Когут

У разі ігнорування карантину вихідного дня уряду доведеться запроваджувати повний локдаун щонайменше на три тижні за прикладом Франції, Німеччини, Італії та інших країн Європи.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, виступаючи з трибуни Верховної Ради, пише “Новое время”.
За його словами, Україна може подолати позначку у 20 тисяч випадків COVID-19 за добу вже через три тижні.

“Якщо карантин вихідного дня не буде зменшувати необхідної кількості соціальних контактів, то за даними аналітиків РНБО, позначку в 20 тисяч хворих щодня ми можемо перетнути вже за три тижні. Якщо не вживати заходів, то вже за місяць у нас закінчаться ліжко-місця. Це при тому що в останні місяці ми збільшили їхню кількість удвічі. І тоді шлях буде тільки один — жорсткий карантин аж до повного локдауну”, — сказав Шмигаль.

За словами прем’єра, уряд не буде запроваджувати повний локдаун доти, доки є альтернатива, зокрема карантин вихідного дня.
«Я не збираюся прикрашати ситуацію, взимку нас чекають складні часи. Основне завдання карантину вихідного дня — зробити так, щоб ми вийшли на плато за кількістю хворих — тобто зафіксували її на цифрах не більш ніж 12−15 тисяч випадків в день. За найближчі два тижні ми повинні побачити перші його результати за умови дотримання абсолютно всіх правил. Якщо ж цього не станеться, ми, звісно, почнемо готуватися до більш жорстких карантинних обмежень. Ми будемо вимушені це робити. Кожен день ефективного дотримання карантину відтягує прийняття більш жорстких заходів», — сказав Шмигаль.

денис_шмигаль локдаун карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі