"3,5 млн доларів на монастир і дороги": влада по-своєму витратить гроші, призначені для головного онкоцентру країни

"3,5 млн доларів на монастир і дороги": влада по-своєму витратить гроші, призначені для головного онкоцентру країни, Георгій Шевчук

Українська влада вирішила витратити на будівництво доріг кошти, що мали піти на ремонт Національного інституту раку у Києві, який є головним онкоцентром країни.

"Тут понад 30 років не було ремонту. Меблі всі застарілі, обладнанню — понад 10 років", — розповіла завідувачка діагностичною лабораторією онкоцентру Наталія Храновська.

Як інформує "НВ", у 2017 році на її реконструкцію були виділені з держбюджету $3,5 млн, однак через бюрократичну тяганину роботи досі не почалися.

У зв’язку з цим у жовтні 2020-го уряд вирішив, що, оскільки гроші не були освоєні, то їх основну частину можна віддати на ремонт доріг і на реконструкцію монастиря у Львівській області та місцевого університету.

У свою чергу в онкоцентрі не згодні, що нібито винні у ситуації, що склалася, так як вони лише автори проекту реконструкції.

"З юридичної точки зору, Інститут раку не є замовником робіт. Замовник робіт — державне підприємство Укрмедпроектбуд МОЗ. Вони виконують всі роботи", — зазначила Храновська.

Монастир_і_дороги ремонт_онкоцентру
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі