У тернопільському дитячому садочку провели термомодернізацію будівлі (ФОТО)

Нещодавно у тернопільському дошкільному навчальному закладі №34, що на вул. В. Громницького, 5 завершилися роботи з термомодернізації будівлі.

"У цьому дитячому садочку провели утеплення фасадів та замінили старі дерев’яні вікна на сучасні енергозберігаючі, - зазначає міський голова Сергій Надал. – Тож відтепер садочок не лише естетично привабливий, а й теплий і комфортний. Окрім того, переваги такої модернізації можна буде відчути уже цього опалювального сезону на економії коштів на опалення будівлі".

У тернопільському дитячому садочку  провели термомодернізацію будівлі (ФОТО), фото-1 У тернопільському дитячому садочку  провели термомодернізацію будівлі (ФОТО), фото-2 У тернопільському дитячому садочку  провели термомодернізацію будівлі (ФОТО), фото-3 У тернопільському дитячому садочку  провели термомодернізацію будівлі (ФОТО), фото-4

Зазначимо, що від початку літнього сезону у Тернополі провели заходи із термомодернізації також у дошкільних навчальних закладах №№ 8, 11 та 15. Окрім утеплення дошкільних навчальних закладів, увага приділяється і безпеці дітей. 114 камер відеоспостереження встановлено у 38 тернопільських садочках.

дитячий_садок термомодернізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі