• Головна
  • Усі здорові: тернопільські баскетболісти готові здобувати перемоги
20:31, 3 грудня 2020 р.

Усі здорові: тернопільські баскетболісти готові здобувати перемоги

Уже цієї п’ятниці у Тернополі відбудеться один із запланованих матчів БК "Тернопіль".

Баскетболісти у повному складі перебороли коронавірусну інфекцію та розпочали активну підготовку до наступних матчів. Про це повідомляють у Facebook на сторінці клубу. Матчі 1/8 Кубка України з Київ-Баскетом відбудуться 4 (в Тернополі) та 7 (в Києві) грудня.

"Так, ми повернулися і тренуємося в повному складі. Не тренується лише Паша Буренко в якого є пошкодження коліна. Йому ще потрібна невеличка пауза. Решта команди вже працює" – зазначає Дмитро Забірченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#баскетбол #гравець #ліга #коронавірус
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення