• Головна
  • Артезіанські джерела в Україні
Новини компаній
10:08, 4 грудня 2020 р.

Артезіанські джерела в Україні

Новини компаній

Історія походження атезіанських джерел сягає дванадцятого століття, адже саме тоді на теренах французької провінції Артуа були спорудженні перші бурові колодязі, з яких вода випливала на поверхню без жодних насосних станцій. Звідси і назва артезіанські води. Особливістю такої свердловини є те, що її глибина сягає до однієї тисячі метрів, а сама вода відноситься до найважливіших корисних копалин. Артезіанські води знаходяться у западинах, мульдах та у кристалічних породах. Масиви із певною геологічною будовою, що характеризуються системою водоносних горизонтів, які зі зміною глибини змінюють один одного, називаються артезіанськими басейнами. У межах України виділено Львівський, Дніпровсько-Донецький та Причорноморський артезіанські басейни глибиною від триста до шістсот метрів. Прісні джерела використовують в якості питної води, глибші джерела налічують воду із солонуватим присмаком.

Артезіанські джерела в Україні, фото-1

Працюючи на ринку більше п’яти років, служба доставки питної води компанії «Аквамен» забезпечує джерельною питною водою населення. Замовити воду можна ввівши пошуковий запит доставка води Львів в Google та завітавши на сторінку сайту www.aquaman.lviv.ua,  або за телефонами +38 (063) 140 69 86 та +38 (068) 107 23 73.

Компанія «Аквамен» здійснює доставку природньої артезіанської води додому, в офіс, в школу, кафе, заклади громадського харчування, готелі та лікарні на договірній основі. Оплату коштів можна здійснити безпосередньо на сайті, або ж за передоплатою на рахунок в банку. Загалом компанія «Аквамен» надає такий перелік послуг:

  • Вода додому.
  • Вода в офіс. 
  • Продукти харчування.
  • Напої.
  • Побутова хімія.
  • Засоби гігієни.
  • Канцтовари.
Артезіанські джерела в Україні, фото-2

Варто памятати про мінімальне добове споживання води однією людиною в розмірі до двох літрів, адже джерельна вода сприяє хорошому самопочуттю, балансу обміну речовин та наповненню організму корисними мінералами, тому дбайте про власне здоров’я та користуйтесь послугами компанії «Аквамен».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...