• Головна
  • На Тернопільщині за тиждень оштрафували понад 400 людей без маски
14:14, 7 грудня 2020 р.

На Тернопільщині за тиждень оштрафували понад 400 людей без маски

За минулий тиждень правоохоронці Тернопільщини оштрафували 458 людей за відсутність маски у громадських місцях.

На Тернопільщині, минулого тижня люди, які були в громадських місцях без маски заплатили штраф від 170 до 255 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації Тернопільської області, пише ПІК.
За вихідні у Тернополі поліцейські винесли 31 адмінпостанову за перебування в громадських спорудах і будівлях без маски.Крім того, з 3о листопада до 6 грудня поліцейські склали 79 адміністративних протоколів за порушення карантинних вимог.

Серед основних порушень: неприпинення роботи закладів громадського харчування після 22-ої години, перевезення пасажирів в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, а також відсутність маски у громадських місцях.

Загалом рейдові групи перевірили роботу 146 суб’єктів господарювання щодо дотримання встановлених обмежень. Виявлили 6 закладів громадського харчування, які попри заборону продовжували працювати після 22-ої години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #маска #пандемія #штраф
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення