• Головна
  • Тернопільським водіям надаватимуть цілодобову юридичну підтримку
17:00, 2 квітня 2013 р.

Тернопільським водіям надаватимуть цілодобову юридичну підтримку

Послугу вперше в Тернополі пропонує юридична компанія «ЛІДЕР». Про її переваги розповідають юристи цієї компанії – Назарій Редьква та Ігор Ліберний:

– Часто водіям у дорозі по-всякому доводиться «спілкуватися» з працівниками Державтоіспекції України, «ДАІ», у випадку зупинки транспортних засобів, а також, коли вони потрапляють у дорожньо-транспортну пригоду (так звану ДТП).

– Для того, щоб кожен водій, у випадку настання ДТП, міг гідно відстояти свої законні громадянські права та інтереси перед працівниками ДАІ, страховими компаніями та іншими органами та установами, юридична компанія «ЛІДЕР» і пропонує скористатися новинкою – послугою «АвтоЛідер».

– Ця послуга передбачає такі нововведення для водіїв:

- цілодобова юридична консультація для водіїв за номерами телефонів «гарячої лінії»;

- написання до суду позовної заяви про оскарження Постанови в справі про адміністративне правопорушення, яку оформили на Вас інспектори ДАІ.

- виїзд юриста на місце ДТП та / або місце зупинки транспортного засобу;

- цілодобовий виклик консультантами юридичної компанії «ЛІДЕР» технічної допомоги, евакуатора у випадку несправності транспортного засобу.

- представлення інтересів водія в суді з приводу оскарження Постанови в справі про адміністративне правопорушення, а також – допомога у вирішенні спорів із страховою компанією та розгляду справи про ДТП;

- оформлення Європротоколу при настанні ДТП.

Практичними перевагами даної пропозиції для водіїв є:

  • Водієві не потрібно шукати номери телефонів адвокатів, юристів, телефонувати знайомим, коли, на Вашу думку, зупинка Вашого траспортного засобу працівниками Державтоінспекції є безпідставною і незаконною.
  • Клієнтам гарантується кваліфікована юридична допомога при зупинці траспортного засобу чи вирішенні інших вищевказаних питань.
  • Ви економите на послугах юриста, оскльки наш консультант бере на себе зобов’язання написати позовну заяву та надалі представляти Ваші інтереси в суді й страхових компаніях.
  • Водію буде надано послуги з виклику технічної допомоги на місце поломки транспортного засобу.
  • Ви матимете постійного консультанта в поїздках по всій території України.

P.S. У великих містах України (Києві, Дніпропетровську, Донецьку та ін.) така програма для водіїв успішно функціонує вже декілька років. Власники автотранспортних засобів охоче погоджуються на співпрацю з «автоюристами», якими є також і ми.

Усі переваги нової програми для Вас, водії! Тож оцініть її та відчуйте себе захищеними!

Усіх Вас чекаємо в нашому офісі, що знаходиться за адресою:

Юридична компанія «ЛІДЕР»: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 3а, офіс 610,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...