• Головна
  • Три храми з Тернопільщини увійшли в список найвеличніших готичних соборів України (ФОТО)
19:00, 17 грудня 2020 р.

Три храми з Тернопільщини увійшли в список найвеличніших готичних соборів України (ФОТО)

Travel24 підготував добірку готичних та неоготичних храмів України. Три храми, розташовані на території Тернопільської області, увійшли до десятки готичних та неоготичних соборів України, які вражають своєю величчю.

Відкриває десятку, як зазначають на Travel24 , костел святого Антонія Падуанського (Лосяч, Тернопільська область).Храм був зведений у 1889 році із тесаного каменю й не був потинькований. Будівництво проводилося на кошти родини Голуховських. Фактура кам’яних стін додає церкві віку й робить її схожою на середньовічні будівлі. У радянські часи будівля використовувалася як склад. У 1990 році костел повернули католицькій громаді Лосяча.

Другий у "рейтингу" – костел Різдва Пресвятої Діви Марії (Жабинці, Тернопільська область).Багато хто називає храм у Жабинцях одним із найгарніших на Тернопіллі. Важко не погодитись – споруда дійсно вражає. Збудували його у 1860 році на кошти Казиміра Городиського.

Третій об’єкт – костел Матері Божої Святого Розарія і Святого Станіслава (Чортків, Тернопільська область).Це фантастична споруда, яка захоплює своїми масштабами та красою. Його звели на початку 20 століття на місці домініканського собору збудованого у 1610 році. Архітектором споруди був видатний архітектор Ян Сас-Зубжинський, скульптури храму виконали відомі майстри Чеслав Стовп і Діаман Станкевич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#костел #ахітектура #готика #рейтинг #тернопільщина

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...