• Головна
  • Хто насправді кладе іграшки: як батькам розповісти дітям таємницю новорічних подарунків
18:59, 18 грудня 2020 р.

Хто насправді кладе іграшки: як батькам розповісти дітям таємницю новорічних подарунків

Одного разу дитина може дізнатися страшний секрет – усі подарунки на Різдвяні свята дарують батьки. При цьому в кожної родини можуть бути свої святкові персонажі.

Якщо батьки бачать та розуміють, що дитина готова дізнатися правду про те, хто ж кладе їй іграшки, то варто з нею про це поговорити. Видання 4mamas зазначило 5 важливих пунктів, які допоможуть це зробити правильно.

► Не дискредитувати власний вибір та вибір інших батьків. Можна розповісти дітям, що дорослі переодягаються в костюми інших персонажів, щоб дарувати усім навколо настрій та емоції. Наприклад, ще можна запропонувати малечі продовжити переодягатися у костюми. Проте тепер дитина може сама обрати персонажа.
► Пояснити дитині, що на цьому подарунки завершуватися не будуть. Різниця тільки в тому, що тепер вона знатиме, кому саме писати листа.
► Бути відвертими. Дитина може образитися на батьків, адже відчуватиме, що її весь час обманювали. В цьому випадку важливо чесно пояснити малечі мотиви своїх дій.
► Якщо до цього з дитиною не порушували тему релігії, то варто бути до цього готовими. У кожної родини своє індивідуальне ставлення до релігії, тому батьки краще знають, як пояснити дитині певні речі.
► Акцентувати на грі та святковому настрої. Люди у всьому світі на новорічні свята переодягаються та дарують одне одному емоції. Це те, що об’єднує всіх.

Також батькам можуть допомогти поговорити з дитиною сімейні фільми: "Диво на 34-й вулиці", "Мій друг Дід Мороз", "Напередодні Різдва".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#миколай #розповідь #казка #історія #дитина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...