• Головна
  • Не пити і не скупитися: як варто провести день зимового сонцестояння, щоб покращити свою долю
09:17, 21 грудня 2020 р.
1

Не пити і не скупитися: як варто провести день зимового сонцестояння, щоб покращити свою долю

Не пити і не скупитися: як варто провести день зимового сонцестояння, щоб покращити свою долю

Зимове сонцестояння відбувається, коли Сонце досягає своєї крайньої південної точки і перебуває мінімально низько над горизонтом. Відповідно, північний полюс у цей момент відхилений найдалі від світила.2020 року зимове сонцестояння відбудеться 21 грудня о 12:02 за Києвом. День у цю добу – найкоротший, а ніч – найдовша: Сонце зійде о 7:56, а зайде о 15:56, пише OBOZREVATEL

Що не можна робити в День зимового сонцестояння

Сваритися, лаятися, злитися на оточуючих.Влаштовувати гучні гуляння з алкоголем.Скупитися: вважається, що щедрі в новому році будуть обдаровані подвійно, а скупарі отримають по заслугах.Зустрічати зимове сонцестояння в брудній оселі – за прикметою, це загрожує неприємностями.

Що можна робити в зимове сонцестояння

На думку астрологів, зимове сонцестояння сприятливе для того, щоб підвести підсумки року, позбутися всього непотрібного і продумати плани на майбутнє.Вважається, що в цей час можна загадати бажання: енергія Сонця посприяє його виконанню.День корисно провести в медитації, мирі, внутрішньому очищенні, спілкуванні з близькими людьми. Можна прикрасити ялинку, взявши іграшки, що символізують мрії.21 грудня також рекомендується зустріти і привітати Сонце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикмети #традиції

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
вуйко
21 грудня 2020 р., 16:04
Як тут можна не матюкатись, коли ЗЕгниди вже остаточно зає₴али!
Оголошення
live comments feed...