• Головна
  • "Донечки дуже хочуть, щоб мама жила": жінці потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою (ФОТО)
18:27, 28 грудня 2020 р.

"Донечки дуже хочуть, щоб мама жила": жінці потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою (ФОТО)

"Донечки дуже хочуть, щоб мама жила": жінці потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою (ФОТО)

36-річна Тетяна Куценко вже 7 років протистоїть страшній недузі: ліки обходяться  у 40 тис. гривень на місяць. Будь-які фінансові можливості жінки вже вичерпані, й вона просить небайдужих про допомогу.

Як інформує "RZ", у жінки двоє маленьких доньок, які дуже чекають маминого одужання.  У своєму дописі Тетяна Куценко зазначає наступне:

"Привіт, мені 36 і в мене рак з 29 років. Вже більше семи років я намагаюсь “жити як людина “з цим діагнозом. Останні два роки мого лікування 26 курсів вже я на таргеті “Ібранс”, який мені допомагає але є дуже дорогим навіть по знижці 40000 грн – ця ситуація виявилась для мене і моєї сім’ї справжнім випробуванням. Тільки ті кому довелось пережити подібне, можуть зрозуміти мене і мою біду.

Життя в діагнозі РАК- це страх невідомості завтрашнього дня я живу давно сьогоднішнім, іноді біль фізична чи психологічна, паніка і відчай. Але найгірше в цій ситуації, це те що твоє життя залежить від грошей, від великих грошей кожного місяця. 01.10.цього року, я пройшла контрольне обстеження, по результатам якого, моє лікування препаратом” Ібранс” дає чудовий результат, а це означає, що я маю дуже великі шанси жити і бачити як ростуть мої дві доньки.

І можливо, якби в Україні було обов’язковим медичне страхування і гідне життя, то я б не писала ці статті і не просила б допомоги, але маємо те, що маємо наразі. Звичайно легко не буде зараз пандемія і збір коштів йде дуже важко напевно у всіх потребуючих!!! Але я не втрачаю надії хто має можливість допоможіть мені зібрати кошти на лікування на наступний курс. Я не знаю, чи впораюсь цього місяця, з кожним місяцем стає ще важче зі збором. Я вірю і сподіваюсь, що наступний рік теж я буду жити сподіватися на краще! Дякую небайдужим, хто зі мною розділяє мою нелегку дорогу, хто допомагає мені чим може. Я вірю що є люди, через яких Бог мене любить і дає мені надію на майбутнє життя з моєю сім’єю!!!

Приватбанк 5168757408871814 або 5168755106641083 Куценко",- ідеться у дописі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порятунок_жінки #рак #новини_України
Оголошення
live comments feed...