• Головна
  • Автобусний жах в Тернополі, або невже чорні душі?
Нам пишуть
21:52, 4 квітня 2013 р.

Автобусний жах в Тернополі, або невже чорні душі?

Нам пишуть

Прочитав нещодавно на цьому ресурсі замовну статтю про тернопільські маршрутки, про замовну – моя особиста думка, бо перевізникам ой як не хочеться когось перевозити і не брати платню.

Вийшов матеріал придуманий  і дуже злий по – суті. А яку проблему він підняв?  Що корисного запропонував?    Висновок: бити пенсіонерів – чого ще живуть, та ще й кудись їздять? Можна, і напевно, потрібно відображати  негаразди, які є в нашому місті, але з якою метою. А мета, на мою думку, виявити недоліки з метою їх усунення.  Я  думаю,  основним мотивом в цій статті мало би бути  інше, а саме: відсутність  чіткого графіка руху автотранспорту по маршруту і його безумовне  виконання водіями,  а не змагання водіїв, хто кого обжене (щоб на зупинці пасажири були його), на зупинках організована  черга , як з  пасажирів , так і з пільговиків, щоб не було хто сильніший, той перший, і сидить на місцях для інвалідів, а потім дивиться в  вікно,якщо  крапля совісті є.

Чому деякі водії одягнені, як конюх з поганого колгоспу, прошу вибачення у конюхів  за порівняння. Чому не вміють ввічливо розмовляти? Чому не вміють плавно рушити і так само зупинитись? Чому закривають  двері і не дивляться в дзеркало, чи є там пасажири? Чому не видаються квитки в маршрутках, що дозволяє не показувати реальну рентабельність і просто привласнювати кошти?  І багато таких "чому"  може привести кожний.  Звичайно все це відноситься не до всіх, є приємні винятки. Але  хочеться почути  і побачити  адекватну реакцію  на це від влади.

 А автору  хотілось би задати питання, чи знає вона скільки  тернополян не дожили до пенсії, проробивши все життя, а це мінімум 35 – 45 років на виробництві біля станка. Розумію дівча приїхало з села (там люди заробляли пенсії) і тут можна показати своє єство, ні мама, ні бабуся, якщо ще живі не почують цих слів, в селі би знали і їм би було б соромно  – кого виховали!  І слова підібрані :  пенсіонери «хвацько  застрибують» я чомусь  бачу, як тяжко з ціпком  і без, сідають, якщо це можна так сказати в транспорт, а водій грубо, по-хамськи,  як поганих собак (правда це вже інша тема) виганяє з автобуса. Це не принизливо!!!  Пенсіонер право проїзду  проплатив за своє життя:  480 місяців третину заробітної плати йшло в пенсійний фонд. Порахуйте! (курс долара був 60 коп.)

А скільки забрав Збербанк  Росії???  Не знаєте, спитайте батьків, а місто, по якому їздите, відбудовували теперішні пенсіонери. А сьогодні  мають аж 900 грн. пенсії.  Ганьба такій молоді і тим хто їх так виховав. Гидко читати. Слав богу є і інші думки.

А тут враження, що пенсіонер кусок хліба у автора з рота забрав, чогось їздять – бити, чого ще живуть?  А сама стаття говорить про чорну душу автора і не важно, щиро написано чи за гроші. Сором таким людям і сором  тим хто їх підтримує. А ще більша ганьба , що таке явище має місце  в нашому гарному місті.

Не можу промовчати про коментарі. Мені не  зрозуміло, чому бидло  (інакше не  можу сказати про людей в яких з п’яти  слів  чотири нецензурні ) з своїми матами вилазять  на сторінки.  Де контроль за елементарною культурою мовлення? Це до  адмінів сайту. Шановні , демократія – не анархія і тим більш вседозволеність.

Наведення порядку в нашому місті – це завдання всієї громади і хамству, у будь-якому його  прояві, потрібно давати відсіч. Так в місті багато проблем і разом  ми повинні робити  Тернопіль кращим. Задавати питання можна, а хотілось би , щоб на сайті був діалог з владою, і на наші питання реагували ті, хто це повинен робити (в тому числі і депутати, а то про стан проблем на окрузі  може і не знають). Тоді це буде, напевно, і гостро, і корисно, і підніме рейтинг сайту.

Думками і своїм баченням проблеми  поділився депутат першого демократичного  скликання міської Ради Тернополя А. Бондар. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...