• Головна
  • Невидима небезпека: хто з тернополян може бути енергетичним вампіром – пояснює лікар
19:00, 6 квітня 2013 р.

Невидима небезпека: хто з тернополян може бути енергетичним вампіром – пояснює лікар

Кожна людина інстинктивно шукає джерело енергії. Для розвитку нам потрібна чиста і позитивна енергія. 

Про це розповіла лікар вищої категорії, лікар нетрадиційної медицини, викладач Ніна Ліхнякевич.

За словами Ніни Володимирівни, усіх людей об’єднує стремління до поліпшення свого життя. Міцне здоров’я потрібне усім, щоб поліпшити наше життя, щоб відчути себе комфортно. А для підтримки нашого здоров’я потрібна енергія. Людина є унікальною енергетичною батарейкою. Між людьми постійно відбувається обмін енергії, це проявляється як в сім’ї, так і в колективі, так і в суспільстві.

– Енергетичний вампіризм є притаманним для людей з убогою душею. Він буває наслідком заздрості чоловіка, викликаної благополучністю або успіхом інших людей. Заздрість породжує всередині людини злобу, яка проявляється і разом з тим іде енергетичний посил і народжується вампіризм. Є два різновиди енергетичних вампірів. Першого можна образно назвати – енергетичний бандит. Такі люди є агресивними, вони небезпечні для оточуючих. Під час контакту з ними втрачається велика кількість енергії. Вони одразу відбирають  її. Такі люди поводяться нагло, ображають вас, викликають спалах вашого гніву. Вони створюють скандали через будь-які дрібниці, обвинувачують людей і в сім’ї, і в колективі, вони так діють. Вони завжди придираються. Якщо є таке начало – енергетичний вампір - він буде придиратися до будь-чого. Він буде чекати, щоб людина переживала емоційно, щоб в неї був зрив емоцій, а вампір в цей час  “підзаряджається”. Таких людей треба обходити “десятою дорогою”. Нічого доброго не приносить дискусія з такою людиною. Це небезпечно. Другий різновид тихий і прихований - це енергетичний крадій. Така людина витягує вашу енергію непомітно. Такі люди завжди плачуться про свої проблеми в пошуках вашого співчуття. Ці люди доброзичливі до вас. Вони перші приносять до вас погані звістки про ваших друзів, співробітників, щоб викликати у вас співчуття, що звісно супроводжується  викидом психічної енергії. Отримана негативна інформація виводить вас з рівноваги,  викликає втрату енергії. Після такого спілкування ви відчуваєте втому, дискомфорт. Це все ознаки нестачі енергії. Після цього цей злодій залишить вас у розбитому стані, а сам поліпшує свій енергетичний стан, – розповідає Ніна Ліхнякевич.

За порадами Ніни Володимирівни, захищатися від енергетичних вампірів можна таким чином:

– Коли ви спілкуєтеся з неприємною людино, намагайтеся скорити це спілкування до мінімуму.

– Можна закритися енергетично, перехрестивши руки і ноги.

– Намагайтеся емоційно відсторонятися під час спілкування. Тому що енергетичні вампіри намагаються викликати надмірну емоцію.

– Щоб навчитися протистояти вампірам – треба навчитися управляти собою. Спокій – це найважливіше. Коли ви не дратуєтеся, а посміхаєтесь до подразника – негатив, направлений на вас, повертається до нього. Тому намагайтеся обійти такі спілкування жартом і припинити розмову з цією людиною.

Невидима небезпека: хто з тернополян може бути енергетичним вампіром – пояснює лікар, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...