• Головна
  • "Рятував людей і вмів розрадити": обірвалося життя відомого лікаря (ФОТО)
10:15, 4 січня

"Рятував людей і вмів розрадити": обірвалося життя відомого лікаря (ФОТО)

"Рятував людей і вмів розрадити": обірвалося життя відомого лікаря (ФОТО)

На тлі пандемії коронавірусу українська медицина продовжує зазнавати колосальних ударів: обриваються життя лікарів, відданих своїй справі рятівників людей.

Як інформує "Бліц-інфо", трагедія сталася у сусідній області: минулої ночі зупинилося серце лікаря ультразвукової діагностики вищої категорії Володимир Івасів.

Медик працював на Прикарпатті в обласній клінічній лікарні та лікувально-діагностичному центрі Святого Луки. Про смерть медика розповіли на сторінці медичного центру.

Володимира Івасіва в Івано-Франкську та області знали, як доброго професіонала та чуйну людину.

"За все своє професійне життя Він допоміг надзвичайно великій кількості людей, вмів розрадити та порадити при будь-якому діагнозі. Також був найкращим учителем ультразвукової діагностики, який не боявся конкуренції та постійно ділився своїми знаннями з новим поколінням лікарів-УЗД. Ми мали за честь працювати пліч-о-пліч, та, на жаль, страшна хвороба подолала і Володимира Миколайовича.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати близької людини. Висловлюємо щирі співчуття сім'ї з приводу тяжкої втрати – смерті батька та чоловіка. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Хай спочиває з Богом. Світла пам’ять!", - йдеться у повідомленні колег померлого.

"Рятував людей і вмів розрадити": обірвалося життя відомого лікаря (ФОТО), фото-1
#Смерть_відомого_лікаря #новини_України
Оголошення
live comments feed...