• Головна
  • Як працюватимуть магазини під час локдауну?
10:07, 7 січня
1

Як працюватимуть магазини під час локдауну?

Як працюватимуть магазини під час локдауну?

Протягом локдауну з 8 до 24 січня чимало підприємців будуть змушені змінити формат своєї роботи, або ж взагалі поставити її "на паузу". Справа в тому, що у період посилення карантину торгівля може здійснюватися лише тими групами товарів, які визначає постанова КабМіну щодо запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів. Багатьох українців здивували обмеження. Зокрема, той факт, що протягом локдауну у вільному доступі в магазинах не буде навіть побутової хімії.

Цю ситуації на брифінгу прокоментував міністр Максим Степанов.

"Дозволено торгувати товарами в термін з 00 годин 8 січня до 00 годин 25 січня: це торгівля товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень", - повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"5 січня, було проведено позачергове засідання Кабміну. Була ініційована з боку міністра Степанова конкретизація по переліку товарів, які можуть підпадати під заборону продажу на час локдауну... Змінами було запропоновано додати можливість продажу побутової хімії і друкованої преси. Це ті зміни, які МОЗ сьогодні додав, і це ті товари, які можна буде придбати", - сказав Мокан.

#Локдаун #карантин #коронавірус #covid19 #Тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Я
8 січня, 10:31
На #уй ти тут среш своє політикою, тут сай про віктора павліка і його шельму. Йди на #уй!!!
Оголошення
live comments feed...